Phantom Fury to sequel Ion Fury. Trailer prezentuje staroszkolnego FPS-a

DK
2022/09/20 16:40

Uzbrojona po zęby Shelly Harrison będzie próbowała uratować ludzkość.

Deweloper Slipgate Ironworks i wydawca 3D Realms zapowiedzieli Phantom Fury – strzelaninę FPP wzorowaną na produkcjach z lat 90. Tytuł ma stanowić swego rodzaju kontynuację wydanego trzy lata temu Ion Fury. Prezentację shootera ubogacono krótkim, ale bardzo dynamicznym zwiastunem. Publikujemy go na dole newsa.

Phantom Fury to sequel Ion Fury. Trailer prezentuje staroszkolnego FPS-a

Akcja strzelanki ma rozgrywać się kilka lat po wydarzeniach ze wspomnianego Ion Fury. Główną bohaterką tytułu będzie ponownie Shelly "Bombshell" Harrison. Shelly obudzi się ze śpiączki z nowym ramieniem bionicznym i będzie mieć za zadanie ochronić niebezpieczny artefakt i, co za tym idzie, ocalić ludzkość. W tym celu uzbrojona po zęby postać wyruszy w podróż po Ameryce. Tytuł zaoferuje ponad 20 broni; poza tymi kojarzonymi z poprzedniej odsłony znalazło się też miejsce na nowe “zabawki”.

Phantom Fury – kiedy premiera?

FPS ma zadebiutować na platformach PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S i and Nintendo Switch. Na razie nie ujawniono dokładnej daty premiery; póki co wiadomo jedynie tyle, że Phantom Fury trafi do łapek fanów gatunku w 2023.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
JakiśNick
Gramowicz
Ostatni wtorek

ion fury było nudne i powtarzalne, do tego wymagało nadludzkiej zręczności. To wygląda jak zżynka z half life,  może będzie lepsze.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
Ostatni wtorek

Ion Fury było genialne, więc dla mnie druga część to must have.