Phantom Blade Zero jest jak mroczne i steampunkowe Sekiro. Nowy zwiastun prezentuje gameplay

Radosław Krajewski
2024/06/08 14:00
0
0

Produkcja studia S-Game wygląda bardzo dobrze, więc fani soulslike’ów nie mogą pominąć tej pozycji.

Studio S-Game na Summer Game Fest 2024 zaprezentowało nowy zwiastun Phantom Blade Zero, gry inspirowanej takimi produkcjami, jak Dark Souls i Sekiro: Shadows Die Twice. Produkcja została zaprezentowana w ubiegłym roku na PlayStation Showcase 2023, a teraz twórcy udostępnili materiał zawierający fragmenty rozgrywki.

Phantom Blade Zero jest jak mroczne i steampunkowe Sekiro. Nowy zwiastun prezentuje gameplay

Phantom Blade Zero – nowy zwiastun z gameplayem

Oprócz pokazania niesamowicie klimatycznych i mrocznych lokacji, a także różnych rodzajów przeciwników, zwiastun skupia się również na prezentacji modelu walki. Będzie on nie tylko dynamiczny, ale również brutalny, a gracz będzie mógł również wykorzystywać broń przeciwnika, jak odrzucić bombę w kierunku antagonisty, od razu go pokonując.

Twórcy gry zapowiedzieli, że w demo Phantom Blade Zero będzie można zagrać na wielu growych imprezach. Począwszy na właśnie odbywającym się Summer Game Fest. Kolejną okazją będzie ChinaJoy w Szanghaju pod koniec czerwca, a następnie w wersję demo będzie można spotkać na Gamescomie w sierpniu, jak również na Tokyo Games Show we wrześniu.

GramTV przedstawia:

Phantom Blade Zero opisywane jest przez deweloperów jako gra akcji RPG osadzona w fikcyjnym świecie łączącym w sobie chińskie sztuki walki i steampunk. W trakcie przygody wcielimy się w Mrocznego Najeźdźcę wygnanego przez Zakon, który wyrusza po zemstę i odkryć najmroczniejsze sekrety krainy Wulina. Jego zadaniem jest odszukanie osób odpowiedzialnych za morderstwo patriarchy Zakonu, do którego należy. Soul, który jest elitarnym zabójcą organizacji, zostaje wrobiony w zabójstwo i śmiertelnie ranny. Ma tylko 66 dni aby dowieść prawdy.

Przypomnijmy, że Phantom Blade Zero pojawi się wyłącznie na konsoli PlayStation 5 oraz komputerach osobistych. S-Game nie ujawniło jeszcze daty premiery.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!