Battle royale powróciło do Path of Exile. Zapowiedź nowego rozszerzenia

Maria Wawrzyniak
2021/07/18 19:00

Grinding Gear Games oficjalnie zapowiedziało rozszerzenie Expedition do gry Path of Exile. To jednak nie wszystko.

Już 23 lipca bieżącego roku na rynku zadebiutuje rozszerzenie Expedition do popularnej gry hack’n’slash pod tytułem Path of Exile. Deweloperzy ze studia Grinding Gear Games zapowiedzieli dodatek w ramach obszernej transmisji, która odbyła się niedawno na żywo na platformie streamingowej Twitch. Otrzymaliśmy ciekawy zwiastun oraz omówienie zupełnie nowej mechaniki, jaką wprowadzi wspomniane rozszerzenie.

Gracze udadzą się na tytułowe ekspedycje, w ramach poszukiwać będą wspólnie z Wygnańcami zaginionych i niezwykle cennych reliktów. Po zdobyciu unikalnych przedmiotów będziemy mogli udać się do specjalnego handlarza o imieniu Gwennen, z którym spróbujemy dobić targu. Dodatek wprowadzi do gry nowe unikalne elementy wyposażenia, aż 19 nowych umiejętności, w tym nowe warianty istniejących już w grze, a także ważne zmiany w balansie rozgrywki. To jednak nie wszystko.

GramTV przedstawia:

Grinding Gear Games zdecydowało się przywrócić do gry znany sprzed trzech lat tryb battle royale pod tytułem Path of Exile: Royale. Wówczas został on udostępniony jako żart, ale ostatecznie bardzo spodobał się społeczności, która namawiała twórców do przywrócenia go. Tryb będzie dostępny w każdy weekend – oprócz przyszłego, kiedy to wystartuje nowa liga i wspomniany dodatek – i będzie można wziąć udział w zabawie z poziomu menu. Następnie każdy będzie musiał stworzyć nową postać i razem z 49 innymi śmiałkami zawalczyć o życie, starając się pozostać jedynym żywym graczem na arenie.

Path of Exile zadebiutowało 23 października 2013 roku na komputerach osobistych, 24 sierpnia 2017 roku na konsolach Xbox One oraz 26 marca 2019 roku na konsolach PlayStation 4. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji podstawowej wersji gry z roku 2013.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!