Pamiętacie jeszcze o Project Awakening? Studio Cygames przerwało 2-letnią ciszę

Mikołaj Ciesielski
2024/04/24 09:00
0
0

Deweloperzy zapewniają, że action-RPG w klimatach fantasy nie zostało anulowane.

Project Awakening, czyli action-RPG tworzone wyłącznie z myślą o konsolach PlayStation 4, zostało zapowiedziane jeszcze w 2016 roku. Od około dwóch lat nie otrzymaliśmy natomiast żadnych informacji na temat wspomnianego tytułu. Wiele osób spisało już produkcję studia Cygames na straty. Nie zrobili tego jednak sami deweloperzy, którzy – jak się okazuje – cały czas pracują nad Project Awakening.

Pamiętacie jeszcze o Project Awakening? Studio Cygames przerwało 2-letnią ciszę

Project Awakening nie zostało anulowane. Cygames „ciężko pracuje” nad swoim action-RPG

Cygames postanowiło przerwać 2-letnią ciszę i przypomnieć graczom o Project Awakening. Japońskie studio opublikowało wpis na portalu społecznościowym X, w którym przede wszystkim zapewniono, że wspomniana produkcja nie została anulowana. Deweloperzy zapewniają również, że ciężko pracują, by zapewnić użytkownikom „jak najlepsze doświadczenia”.

Niestety Cygames nie podzieliło się żadnymi nowymi szczegółami na temat Project Awakening. Niewykluczone jednak, że wkrótce się to zmieni. We wspomnianym wpisie deweloperzy zapowiedzieli bowiem, że w „nadchodzących miesiącach” możemy spodziewać się kolejnych informacji na temat gry. Japońskie studio podziękowało również fanom za „nieustanne wsparcie”.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto przypomnieć, że Project Awakening zostało zapowiedziane jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4, ale możemy bezpiecznie założyć, że obecnie gra powstaje z myślą o PlayStation 5. W trakcie rozgrywki gracze będą przemierzać otwarty świat i stawiać czoła zagrożeniom w postaci ogromnym potworom, przywodzącym na myśl bestie z serii Monster Hunter.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!