Premiera gry Pacific Drive. Survival w postapokaliptycznym świecie już dostępny

Wincenty Wawrzyniak
2024/02/22 17:30
0
0

Na rynku zadebiutowała gra Pacific Drive – to debiutancka produkcja zespołu Ironwood Studios.

Dziś – 22 lutego – na rynku zadebiutowała gra Pacific Drive będąca debiutancką produkcją zespołu Ironwood Studios. Tytuł jest dostępny na komputerach osobistych w sklepach Steam oraz Epic Games Store (obecnie w obu sklepach trwa promocja), a także na konsolach PlayStation 5. Gra nie oferuje niestety polskiej wersji językowej.

Premiera gry Pacific Drive. Survival w postapokaliptycznym świecie już dostępny

Premiera gry Pacific Drive. Nowy zwiastun

Z okazji premiery deweloperzy udostępnili nowy zwiastun, który możecie oczywiście znaleźć poniżej.

Pacific Drive to pierwszoosobowa survivalowa gra wyścigowa, w której jedynym towarzyszem jest twój samochód. Odwiedź surrealistyczną wersję północno-zachodniego wybrzeża USA i zmierz się z nadprzyrodzonymi niebezpieczeństwami Olimpijskiej Strefy Wykluczenia. Każda wyprawa w dzikie ostępy gwarantuje niepowtarzalne i zaskakujące wyzwania. Naprawiaj i ulepszaj swój samochód w opuszczonym garażu, który jest również Twoją bazą.

Zbieraj cenne zasoby i badaj, co jeszcze zostało w Strefie. Odkryj dawno zapomnianą tajemnicę i naucz się przetrwać w nieprzewidywalnym wrogim otoczeniu.

GramTV przedstawia:

Jeśli chodzi o odbiór gry, Pacific Drive może pochwalić się średnią 77/100 w serwisie Metacritic. Większość oceniających zwraca głównie uwagę na oryginalny klimat, a także dobrze zaprojektowany system rozbudowywania naszego samochodu. Warto tutaj zaznaczyć, że produkcja może być czasem naprawdę wymagająca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!