Overwatch 2 we free-to-play! Strzelanka Blizzarda z datą premiery

Radosław Krajewski
2022/06/12 19:37
3
1

Druga odsłona Overwatcha zostanie udostępniona wszystkim chętnym za darmo.

Activision Blizzard zrobili dużą niespodziankę podczas Xbox & Bethesda Games Showcase i ogłosili, że Overwatch 2 zostanie wydany w modelu free-to-play. Wszyscy chętni gracze na komputerach osobistych i konsolach Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 i Nintendo Switch już od 4 października będą mogli rozpocząć zabawę z tytułem we wczesnym dostępie.

Overwatch 2 we free-to-play! Strzelanka Blizzarda z datą premiery

Overwatch 2 zapewni rozgrywkę międzyplatformową z postępami między platformami, a także zaoferuje nowy tryb wieloosobowy 5v5. Twórcy zapowiedzieli, że tytuł będzie rozwijany przez lata i otrzyma duże aktualizacje, z nowymi bohaterami, a także przeróbkami znanych już bohaterów, map, trybów i elementów kosmetycznych, takich jak skórki. Zobaczcie, jak Overwatch 2 prezentuje się na nowych fragmentach rozgrywki.

GramTV przedstawia:

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
3
Maver_PL
Gramowicz
13/06/2022 14:08

Porażająca umiejętność oceny mózgu na odległość. Jeszcze popracuj nad ortografią i interpunkcją i będziesz chodzącym geniuszem internetów.Tak czy siak model F2P to zło i patologia która niszczy gry. Coś takiego jak "MIKRO" płatności nie istnieje, chyba że mówimy o MAKRO płatnościach. Gry powinno się kupować za pełną ich wartość a jeśli chcą dokładać jakieś elementy dodatkowo płatne to trudno, niech to robią. Tak czy siak model F2P to naciąganie frajerów (może takich z umiejętnością zdalnego oceniania wielkości mózgu) na gry stworzone nie po to żeby były dobre tylko żeby chorymi mechanizmami wyciągały kasę od ludzi.Activision zresztą wielokrotnie pokazał jak zarzynać marki które wydawały się niemożliwe do ukatrupienia, teraz najwyraźniej bierze się za produkcje Blizaardowe. Niestety statystycznie rzecz biorąc przeciętny gracz to idiota, który najpierw na Blizzconie płacze i krzyczy że klon chińskiej gierki f2p w skórce Diablo to skandal, a potem robi pod siebie ze szczęścia bo "OJEJ DODALI TEŻ NA PC!" albo wypuścili klona (czy jak kto woli Remake) Diablo 2 w którym nawet nie poprawili starych bugów, zamiast pracować nad D4.Teraz frajerów można tak robić w konia. Rzucić im darmową gierke bo byle gimbus się na to złapie i zainstaluje a potem dowalić mechanik i płatności w grze żeby wyciągać kase.Dobrą gre która sama się sprzeda i obroni o wiele trudniej zrobić.Cóż, wróć kolego do tego co ci "wychodzi najlepiej" czyli oceniania mózgów na odległość a nie jakości gier. Jak podrośniesz to może zrozumiesz o czym pisze.

Trolisiek
Gramowicz
13/06/2022 13:55
Maver_PL napisał:

F2P? OMFG!!!!! Poje... ich?Czyli napakują "makro-płatnosci" i zrobia badziew do dojenia kasy?Gdzie te czasy kiedy mozna bylo normalnie kupic gre i grac, a nie dawac sie doić... niego go sobie wsadza głęboko tam gdzie słońce prezesów Activision nie dochodzi.

postaram sie wytlumaczyc jak najlepiej zeby twoj maly mozg napewno zrozumial. to ze tworcy daja mikrosci w grach to tylko opcja dla tych ktorzy chca najczesciej jakies fajne elementy kosmetyczne, tworcy daja gre za darmo poniewac napewno zgarnie wieksza popularnosc i odbije sie duzym echem, to ze gra jest za darmo nie znaczy ze jest "badziewiem" poniewaz takie produkcje jak np. fortnite, valorant, dota 2, lol itd. to naprawde dobre produkcje a mikro platnosci do "dojenia kasy" sa tylko dodatkiem, to ze ty sie dajesz doic nie znaczy ze gra do tego sluzy, po prostu tworcy chca zarobic jesli juz daja gre za darmo. dobrze ze nowy overwatch jest za darmo, bo tworcy pokazali ze potrafia zrobic dobra gre a teraz zgarnac ogromna popularnosc przy premierze 4 wrzesnia. pozdrawiam :)

Maver_PL
Gramowicz
12/06/2022 22:47

F2P? OMFG!!!!! Poje... ich?Czyli napakują "makro-płatnosci" i zrobia badziew do dojenia kasy?Gdzie te czasy kiedy mozna bylo normalnie kupic gre i grac, a nie dawac sie doić... niego go sobie wsadza głęboko tam gdzie słońce prezesów Activision nie dochodzi.