Podsumowanie drugich beta-testów Overwatch 2. Teaser nowej bohaterki

Maria Wawrzyniak
2022/07/22 22:30

Deweloperzy poinformowali o zakończeniu drugich beta-testów gry. W sieci pojawił się też teaser nowej grywalnej bohaterki.

Wiemy już, że gra Overwatch 2 ma ukazać się we wczesnym dostępie 4 października bieżącego roku. Blizzard Entertainment zakończył niedawno drugie beta-testy produkcji, które trwały od 28 czerwca. (Pierwsze testy trwały od 26 kwietnia do 17 maja). Deweloperzy podziękowali społeczności za wsparcie i zapewnili, iż będą kontynuować balansowanie bohaterów na podstawie sugestii społeczności.

Podsumowanie drugich beta-testów Overwatch 2. Teaser nowej bohaterki
Overwatch | Blizzard Entertainment

Trzecie beta-testy i nowa bohaterka

Twórcy mają w planach nie tylko nowe funkcje oraz zawartość, którą zamierzają ujawnić w ciągu najbliższych kilku miesięcy – warto bowiem przypomnieć, że miesiąc temu reżyser gry, Aaron Keller, potwierdził trzecią falę beta-testów, podczas których powinniśmy móc sprawdzić chociaż część nowości.

Oprócz tego w oficjalnej wiadomości od deweloperów podsumowującej zakończone niedawno testowanie możemy znaleźć wzmiankę o pewnej niezapowiedzianej, związanej z lisem bohaterce, która dołączy do listy postaci wsparcia. Zdaniem użytkownika Twittera o pseudonimie Hazelet – któremu udało się rozszyfrować tajemniczy kod wyświetlony po zakończeniu beta-testów – następnym razem gracze będą mogli sprawdzić nie tylko lisią bohaterkę, ale również niedostępną wcześniej mapę o nazwie Kenezaka.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!