Our Life on Water – poznajcie nowy symulator życia na wodzie

Jakub Smolak
2023/11/11 11:30
0
0

Świat gry inspirowany jest kambodżańskimi i wietnamskimi pływającymi wioskami. Premiera w przyszłym roku.

Our Life on Water to propozycja od niezależnych twórców z Different Tales. Deweloperzy oficjalnie zapowiedzieli swoją produkcję oraz podzielili się pierwszym trailerem. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

Our Life on Water – poznajcie nowy symulator życia na wodzie

Jaką grą będzie Our Life on Water?

Our Life on Water przedstawiane jest jako symulator życia na wodzie. Akcja gry rozgrywać się będzie w fikcyjnym kraju Sahakom, który wykreowany został w oparciu o inspiracje rzeczywistą rzeką Mekong i jej słynne pływające wioski. W trakcie zabawy gracz wcieli się w rolę Rivertalkera będącego łącznikiem ludzkości ze światem duchowym. Za kompana i wsparcie będzie mieć natomiast mówiącą wydrę o imieniu Yla. Jak się z pewnością domyślacie, w tym świecie nie zabraknie magii.

Rzeka jest twoim nowym domem. Ciesz się powolnym życiem w pływającej wiosce. Zbieraj bambus i śmieci, przetwarzaj je, wytwarzaj przedmioty, buduj domy i obiekty na rzece, łów ryby, opiekuj się roślinami i uprawami oraz hoduj zwierzęta. Rzeczne otoczenie dodaje wszystkim tym czynnościom wyjątkowego stylu – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Jednym z celów przygody w świecie inspirowanym kambodżańskimi i wietnamskimi pływającymi wioskami będzie mistycznych artefaktów, które pomogą w zdobyciu przychylności duchów rzeki, co pomoże odbudować wioskę. Twórcy zaznaczają również że gra posiada elementy typowe dla gatunku RPG, a podjęte przez gracza decyzje będą mieć wpływ na wioskę i jej mieszkańców. Our Life on Water jest tworzone z myślą o PC, a gra ma pojawić się na rynku w przyszłym roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!