Oferta Crunchyroll dostępna w Polsce. Pierwsze anime z platformy Sony już do obejrzenia

Radosław Krajewski
2024/02/23 11:30
4
0

Poznaliśmy pierwsze tytuły, które trafiły do polskiej oferty Crunchyroll.

Długo musieliśmy czekać na polski debiut Crunchyroll, platformy streamingowej z filmami i serialami anime, należącej do Sony. Canal+ poinformował, że nawiązał współpracę z Sony Pictures Television na zakup wybranych tytułów anime ze wspomnianego serwisu. Na początek widzowie mogą obejrzeć dwa seriale – Jujutsu Kaisen i Dr. Stone. Kolejne pojawią się już wkrótce.

Oferta Crunchyroll dostępna w Polsce. Pierwsze anime z platformy Sony już do obejrzenia

Anime z Crunchyroll dostępne na platformie Canal+ online

Tym samym bogata oferta anime z Crunchyroll dostępna będzie na platformie Canal+ online. Obie wspomniane produkcje dostępne są z oryginalną japońską oraz angielską ścieżką językową z polskimi napisami. Platforma ogłosiła, że w ciągu najbliższego roku subskrybenci Canal+ online w ramach współpracy z Sony Pictures Television otrzymają dostęp do wielu popularnych i cenionych tytułów anime z biblioteki Crunchyroll.

Jujutsu Kaisen jest jednym z najpopularniejszych tytułów anime ostatnich lat oraz najlepiej sprzedających się mang w historii. To opowieść Yuujiego Itadoriego, który mimo posiadania ogromnej siły fizycznej, prowadzi zwyczajne życie licealisty. Pewnego dnia, aby ocalić chłopca, który staje się ofiarą klątw, zjada palec Ryomena Sukuny, dzięki czemu przekleństwo przechodzi na jego własną duszę. Od tego momentu Yuuji dzieli jedno ciało z Ryomenem. Prowadzony przez najpotężniejszego z czarowników, niejakiego Satoru Gojo, Itadori zostaje przyjęty do Tokyo Jujutsu High School, organizacji walczącej z klątwami.

GramTV przedstawia:

Dr. Stone opowiada o świecie, który na skutek tajemniczego rozbłysku zostaje zniszczony i całkowicie podporządkowany naturze, a ludzkość zamieniona w kamień. Po upływie kilku tysięcy lat Taiju oraz jego genialny przyjaciel, Senku, wybudzają się, a za cel obierają przywrócenie technologii oraz uratowanie wszystkich spetryfikowanych ludzi. Serial to świetne połączenie szalonej komedii i poważniejszych tonów, gdzie praktycznie każdy problem potrafi być rozwiązany nie siłą mięśni, a dzięki potędze nauki.

Na początek oba seriale anime otrzymały po trzy odcinki. Kolejne będą pojawiać się w czwartki po pięć odcinków tygodniowo. W następnych miesiącach subskrybenci będą mogli obejrzeć takie tytuły, jak Spy x Family, Black Clover czy Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation.

Komentarze
4
Newhousik
Gość
27/02/2024 16:33

Ja tam dzisiaj zainstalowałem na android tv. Fakt w opcjach pojawiły się polskie napisy. Niestety w wymienionych filmach polskiego już nie widzę. Zresztą jak nie dodadzą w opcjach wyszukiwania z parametrem tylko polskie napisy to będzie to katorga. Chyba że spolszczą wszystko :). 

JEWJEWKisiel
Gość
26/02/2024 09:20

Czy jesteś, ten który porzucił wszystko za sobą, bo jesteś Niee... Wygram, czy jesteś Niee... Wygram bo jesteś, ten który porzucił wszystko za sobą? 

skow
Gość
24/02/2024 20:31

Crunchyroll jako serwis oceniam bardzo nisko. Aplikacja na android tv to jakaś porażka. Bardziej mi się opłacało puszczać z telefonu via chromecast z cda. Aplikacja się sama zamyka albo zawiesza, user interface nie ułatwia wyczekiwania premier, w nowościach widnieją stare anime ale z napisami na przykład dla Portugalii, tymczasem stricte premiery są nie łatwe do znalezienia. Płaciłem przez około pół roku ale wróciłem na niestety strony które kradną prawa autorskie, a w 2023 wciąż zapisywałem sobie w notesie anime które oglądam wyczekując nowych odcinków. Powinno być to już dawno zintegrowane z np kalendarzem Google czy Apple w płatnych serwisach typu Crunchyroll 
Trwa Wczytywanie