Obszerne wideo z Redfall! Prezentacja wampirów, postaci i broni

DK
2022/08/18 22:35

Twórcy z Arkane Austin przekonują, że jest to ich najambitniejszy projekt.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami i harmonogramem ujawnionym wcześniej w tym miesiącu, podczas QuakeCon 2022 pokazano obszerny materiał wideo z Redfall. Ponad 20-minutowe wideo obejrzycie na samym dole.

Na nagraniu twórcy z Arkane Austin opowiadają o wielu aspektach dotyczących produkcji. Przede wszystkim dowiadujemy się, w jaki sposób powstały wampiry i poznajemy bohaterów gry oraz ich umiejętności. A oprócz tego pokazano też bronie, jakich przyjdzie nam używać przeciwko wampirom. Deweloperzy określają Redfall jako ich “najambitniejszą produkcję”, co chyba mówi samo za siebie.

Redfall to połączenie RPG-a i pierwszoosobowej strzelanki z otwartym światem. Akcja gry przeniesie nas do miasteczka Redfall w stanie Massachusetts. Naszym zadaniem będzie wytłuc hordy wampirów, co zrobimy samodzielnie lub we współpracy z innymi. To gra dla maksymalnie czterech osób, a każda z nich ma posiadać specjalne zdolności i inną osobowość (o czym zresztą jest mowa na poniższym wideo).

Na jakie platformy trafi Redfall?

Tytuł ma ukazać się na pecetach (poprzez Steama i Epic Games Store) i konsolach Xbox Series X/S. Od dnia premiery Redfall będzie dostępny w ramach Xbox Game Pass. Do tej pory nie wiemy, jaka jest dokładna data premiery; wiadomo jedynie, że shooter zadebiutuje w 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!