Back 4 Blood na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują unikalne funkcje wersji PC

Mikołaj Ciesielski
2021/07/21 08:00
1
0

Nowa strzelanka od twórców Left 4 Dead otrzyma również pełny cross-play.

Back 4 Blood na nowym zwiastunie. Twórcy prezentują unikalne funkcje wersji PC

Do premiery Back 4 Blood jeszcze kilka miesięcy. Jakiś czas temu twórcy zaprezentowali bohaterów gry i ich umiejętności, a wczoraj ekipa Turtle Rock Studios postanowiła po raz kolejny przypomnieć graczom o swojej nadchodzącej produkcji. Nowy zwiastun gry skupia się na unikalnych funkcjach wersji PC. W materiale nie zabrakło też kilku fragmentów rozgrywki. Całość znajdziecie na dole wiadomości.

Użytkownicy komputerów osobistych mogą liczyć m.in. na takie udogodnienia jak rozdzielczość 4K, nieograniczoną liczbę klatek na sekundę, wsparcie dla ultraszerokich monitorów lub obsługę wielu ekranów. Deweloperzy zadbali również o funkcję Nvidia DLSS, która z pewnością pozytywnie wpłynie na wydajność tytułu. Ponadto twórcy poinformowali, że Back 4 Blood otrzyma pełny cross-play. Oznacza to, że wszyscy gracze będą mogli bawić się wspólnie bez względu na posiadaną przez siebie platformę.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że zgodnie z zapowiedziami Back 4 Blood zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Gra ma zadebiutować na rynku 12 października bieżącego roku. W przyszłym miesiącu mają odbyć się otwarte beta testy.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
21/07/2021 10:12

Mam wrażenie że ta gra wychodzi od paru lat i coś wyjść nie może, pomimo ustalonej daty.