Nowy teaser z The Lord of the Rings: Gollum. Twórcy prezentują Mroczną Puszczę

Mikołaj Ciesielski
2022/05/30 07:50

Zobaczcie, jak w produkcji Daedelic Entertainment będzie prezentować się jedna z lokacji, które przyjdzie nam odwiedzić w trakcie rozgrywki.

Nowy teaser z The Lord of the Rings: Gollum. Twórcy prezentują Mroczną Puszczę

W zeszłym tygodniu poznaliśmy dokładną datę premiery The Lord of the Rings: Gollum. Okazuje się jednak, że to nie koniec atrakcji, jakie dla fanów twórczości Tolkiena przygotowali deweloperzy ze studia Daedelic Entertainment. Za pośrednictwem Twittera twórcy opublikowali bowiem krótki teaser, który pozwala nam sprawdzić, jak we wspomnianym tytule będzie prezentować się Mroczna Puszcza (z ang. Mirkwood). Materiał znajdziecie na dole wiadomości.

Okazuje się, że w The Lord of the Rings: Gollum zobaczymy nieco bardziej kolorową i przyjazną wersję Mrocznej Puszczy, niż miało to miejsce w ekranizacji „Hobbita” w reżyserii Petera Jacksona. Warto natomiast wspomnieć, że akcja nadchodzącej gry Daedelic Entertainment rozgrywa się po spotkaniu Smeagola z Bilbo Bagginsem i przed wydarzeniami opisanymi w trylogii „Władca Pierścieni”. Część fanów może więc być nieco zaskoczona wyglądem wspomnianej lokacji.

Na koniec przypomnijmy, że The Lord of the Rings: Gollum zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na wymienionych platformach dokładnie 1 września 2022 roku. Tymczasem rzućcie okiem na najnowszy teaser i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po nadchodzącą produkcję studia Daedelic Entertainment.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!