Nowy sezon Apex Legends na zwiastunie rozgrywki. Na graczy czeka sporo nowości

Patrycja Pietrowska
2024/02/12 10:25
0
0

Odświeżenie rozgrywki w darmowej strzelance od Respawn Entertainment.

Od momentu premiery Apex Legends cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Gra doczekała się już 19. sezonów rozgrywki, a kolejny, o nazwie “Breakout”, zmierza wielkimi krokami do strzelanki. Z tej okazji w sieci pojawił się najnowszy zwiastun, a także kilka informacji na temat zmian i nowości.

Nowy sezon Apex Legends na zwiastunie rozgrywki. Na graczy czeka sporo nowości

Nowy sezon Apex Legends wprowadzi do gry ciekawe zmiany

Już jutro, 13 lutego 2024 roku, w Apex Legends rozpocznie się kolejny sezon, tym razem pod nazwą Breakout. Na graczy czekać będzie kilka nowości, które urozmaicą zabawę, w tym nowy system ulepszeń legend pozwalający na większą personalizację rozgrywki. Nowa funkcja ma pozwolić na dostosowanie postaci do preferowanego stylu gry, poprzez zdobywanie kolejnych punktów ewolucji.
Gracze dostrzegą również zmiany w rozgrywkach rankingowych. Twórcy stawiają na bardziej przejrzystą punktację, a także ulepszony matchmaking. Kilka zmian zostało także wprowadzonych w strukturach rang. Ponadto do gry trafi zabójcza arena “Kopuła Gromu” oraz nowy, ograniczony czasowo tryb. Warto też wspomnieć o dodaniu trybu 120 klatek na sekundę na konsolach najnowszej generacji.
Na dole wiadomości znajduje się zwiastun najnowszego sezonu Apex Legends Breakout, który rusza już 13 lutego 2024 roku. Przypominamy, że strzelanka jest dostępna za darmo na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!