Nowy serial Netflixa z zamówieniem na 2 sezon. Niecały tydzień po premierze

Radosław Krajewski
2023/03/30 10:40

Szybko poszło.

W ostatni weekend wielu subskrybentów Netflixa skusiło się na obejrzenie nowego thrillera sensacyjnego platformy, Nocnego agenta. Produkcja podbiła listy popularności na całym świecie, zaliczając trzecie najwyższe otwarcie dla nowej marki w historii serwisu. Najwidoczniej serial może pochwalić się nie tylko dużą oglądalnością, ale również dobrym współczynnikiem ukończenia sezonu przez widzów. Netflixowi nie pozostało więc nic innego, jak oficjalnie zamówić drugi sezon Nocnego agenta.

Nowy serial Netflixa z zamówieniem na 2 sezon. Niecały tydzień po premierze

Nocny agent otrzyma drugi sezon

Serial Shawna Ryana zadebiutował w bibliotece platformy w poprzedni czwartek, czyli 23 marca. Niecały tydzień po debiucie serialu Netflix zdecydował się na zamówienie drugiego sezonu produkcji. To jedna z najszybszych decyzji o odnowieniu dla platformy, która zazwyczaj czeka na pełne dane z 28 dni.

Ostatni tydzień był jak wichura, ponieważ w końcu mogliśmy podzielić się Nocnym agentem ze światem. Obserwowanie tak wielu reakcji na serial było wielką radością i jest wyrazem uznania dla naszej obsady, scenarzystów, reżyserów, ekipy oraz partnerów w Sony Pictures Television i Netflix. Nie moglibyśmy być bardziej dumni ani bardziej podekscytowani, że możemy rozpocząć sezon 2, aby podzielić się dalszymi przygodami Nocnego agenta z naszymi nowo odkrytymi fanami – powiedział twórca serialu, producent wykonawczy i showrunner Shawn Ryan.

Podobnie jak pierwszy sezon, drugi również będzie liczył dziesięć odcinków. W tej chwili nie wiadomo, jak długa będzie przerwa między sezonami i kiedy kolejne odcinki trafią do widzów.

GramTV przedstawia:

Nocny agent oparty jest na powieści Matthew Quirka o tym samym tytule. Historia przedstawia losy pewnego agenta FBI niskiego szczebla, który pełni dyżury w piwnicy Białego Domu przy telefonie, który nigdy nie dzwoni. Aż do czasu, kiedy telefon nagle dzwoni, a mężczyzna wpada w wir śmiertelnie niebezpiecznego spisku prowadzącego do samego Gabinetu Owalnego.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!