Krwawe sprzątanie. Zobaczcie nowy gameplay trailer z polskiego Serial Cleaners

Mikołaj Ciesielski
2022/03/23 21:30
0
0

Deweloperzy ze studia Draw Distance prezentują kolejne fragmenty rozgrywki z kontynuacji ciepło przyjętego Serial Cleaner.

Krwawe sprzątanie. Zobaczcie nowy gameplay trailer z polskiego Serial Cleaners

Zapowiedziane w czerwcu 2020 roku Serial Cleaners, czyli kontynuacja ciepło przyjętej skradanki z 2017 roku od polskiego studia Draw Distance, wciąż nie doczekało się daty premiery. Wiemy jedynie, że tytuł ma trafić do sprzedaży w tym roku. Tymczasem deweloperzy postanowili przypomnieć graczom o swojej produkcji i opublikowali nowy gameplay trailer. Zainteresowani mają więc kolejną szansę, by sprawdzić, jak Serial Cleaners prezentuje się w akcji. Zwiastun znajdziecie na dole wiadomości.

Nowy Jork, sylwester 1999 r. U progu nowego milenium nietypowa ekipa czterech zawodowych czyścicieli pracujących dla mafii spotyka się, żeby wypić i powspominać wspólną karierę. Kiedy w trakcie snutych opowieści okazuje się, że nic się nie zgadza, na jaw zaczyna wychodzić nieprzyjemna prawda. Wspólne wspominki z rozciągniętej na dekadę współpracy zamieniają się w pełną napięcia konfrontację” – czytamy w opisie gry na platformie Steam.

Na koniec przypomnijmy, że Serial Cleaners zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jak wspomnieliśmy wyżej, tytuł ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Niestety na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery gry. Tymczasem rzućcie okiem na nowy zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sięgnąć po kontynuację Serial Cleaner.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!