Masa rozgrywki z Dying Light 2. Znamy też datę premiery i platformy docelowe

Mikołaj Ciesielski
2021/05/27 21:35
1
0

Produkcja Techlandu zmierza na komputery osobiste oraz konsole ósmej i dziewiątej generacji.

Masa rozgrywki z Dying Light 2. Znamy też datę premiery i platformy docelowe

Zgodnie z zapowiedzią o 21:00 rozpoczęła się transmisja live poświęcona grze Dying Light 2. W trakcie wydarzenia nie zabrakło rozmów z deweloperami, którzy opowiedzieli m.in. o tym, co wydało się między fabułą pierwszej i drugiej części. Poświęcono także nieco czasu na przybliżenie sylwetki głównego bohatera – Aidena Caldwella. Największą atrakcją prezentacji był jednak nowy, obszerny zwiastun Dying Light 2, w którym nie zabrakło fragmentów rozgrywki. Materiał znajdziecie na dole tej wiadomości.

Deweloperzy odnieśli się także do dzisiejszych plotek, dotyczących daty premiery gry. Okazuje się, że przekazane dziś rano rewelacje okazały się prawdziwe. Firma Techland potwierdziła, że Dying Light 2 zadebiutuje na rynku dokładnie 7 grudnia bieżącego roku. Tytuł dostępny będzie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Zainteresowani mogą już składać zamówienia przedpremierowe. Poniżej znajdziecie również wideo, prezentujące edycję kolekcjonerską.

Przed rozpoczęciem transmisji poświęconej Dying Light 2 firma Techland zaprezentowała również Dying Light: Platinum Edition, czyli specjalny pakiet, który zawiera pierwszą część z 2015 roku, a także wszystkie wydane do tej pory dodatki oraz DLC. Zestaw od dziś dostępny jest na komputerach osobistych (Steam i GOG) oraz konsolach PlayStation i Xbox. Całość można obecnie nabyć ze sporą zniżką.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Kr3ciQ
Gramowicz
28/05/2021 08:55

Szkoda, że kolekcjonerka taka droga.