Nowi aktorzy dołączyli do obsady The Walking Dead. Kolejna zapowiedź finału

Radosław Krajewski
2021/08/06 11:25
0
0

Dwójka nowych aktorów dołączyła do finałowego sezonu The Walking Dead. Stacja AMC opublikowała nowy teaser nadchodzących odcinków.

Podczas tegorocznego Comi-Con San Diego, który odbył się pod koniec lipca, AMC pokazało pierwszy pełny zwiastun jedenastego sezonu The Walking Dead. Dla serialu będzie to finał, który został podzielony na trzy części. Pierwsza z nich zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu i z tej okazji stacja udostępniła kolejną zapowiedź, na której zobaczymy kilka nowych scen z nadchodzących odcinków. Klimatyczny teaser prezentujący nowe zagrożenie dla głównych bohaterów zobaczycie poniżej.Nowi aktorzy dołączyli do obsady The Walking Dead. Kolejna zapowiedź finałuAMC potwierdziło również, że do obsady jedenastego sezonu dołączyła dwójka nowych aktorów. Ian Anthony Dale znany z Hawaii Five-O oraz All Rise zagra Tomiego, długoletniego członka niedawno odkrytej grupy, którzy nieustannie wpływają na losy bohaterów w sposób, jaki żaden z nikt nie mógł sobie wyobrazić. Drugą nową osobą jest Laure Fortier, która zagrała w Hemlock Grove i Unsolved: The Murders of Tupac and the Notorious B.I.G. Aktorka gra Agathę, której rola nie została ujawniona. Postacie nie mają swoich odpowiedników w komiksach twórcy serii, Roberta Kirmana.

Jedenasty sezon The Walking Dead zadebiutuje na antenie AMC już 22 sierpnia (polska premiera dzień później na FOX). Cały sezon będzie liczył aż 24 odcinki, które zostaną wyemitowane w ośmioodcinkowych seriach. Nie będzie to jednak całkowite pożegnanie z The Walking Dead, gdyż w przygotowaniu jest niezatytułowany jeszcze serial poświęcony dalszym przygodom Daryla i Carol. Serial ma zadebiutować dopiero w 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!