Nowe ujęcia z Forza Horizon 5 prezentują dynamiczną pogodę i efekty świetlne

Mikołaj Ciesielski
2021/06/29 11:30

W Meksyku kierowcy będą musieli zmierzyć się z różnego rodzaju warunkami atmosferycznymi.

Nowe ujęcia z Forza Horizon 5 prezentują dynamiczną pogodę i efekty świetlne

Na pokazie Microsoftu na tegorocznych targach E3 doczekaliśmy się oficjalnej zapowiedzi gry Forza Horizon 5, której towarzyszył również obszerny gameplay. Twórcy przedstawili także pierwsze szczegóły i poinformowali, że akcja będzie mieć miejsce w Meksyku. Wybór ten zaskoczył niektórych graczy, dlatego deweloperzy postanowili wyjaśnić swoją decyzję. Tymczasem wczoraj przedstawiciele Playground Games zaprezentowali kolejne ujęcia z nadchodzącej odsłony serii Forza Horizon. Tym razem skupiono się na pogodzie oraz efektach świetlnych.

W Forza Horizon 5 kierowcy będą musieli mierzyć się ze zróżnicowanymi efektami pogodowymi. W grze pojawią się m.in. burze piaskowe oraz tropikalne ulewy. Twórcy podkreślają także, że konkretne regiony będą posiadać własne wersje pór roku. Oznacza to, że w tym samym czasie na mapie będą panowały różne warunki atmosferyczne. Działanie systemu oraz nowe ujęcia zaprezentowano na materiale wideo, który znajdziecie na dole wiadomości (od około 18 minuty filmu).

Na koniec przypomnijmy, że Forza Horizon 5 zmierza na komputery osobiste oraz konsole Xbox One i Xbox Series X/S. Premiera gry zaplanowana jest na 9 listopada bieżącego roku. Zainteresowani mogą również zapoznać się minimalnymi wymaganiami sprzętowymi dla wersji PC.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!