Czas na sprzątanie, czyli nowe fragmenty rozgrywki z polskiego Serial Cleaners

Mikołaj Ciesielski
2021/07/29 15:20
0
0

Studio Draw Distance opublikowało nowy gameplay trailer z kontynuacji Serial Cleaner.

Czas na sprzątanie, czyli nowe fragmenty rozgrywki z polskiego Serial Cleaners

W kwietniu doczekaliśmy się zapowiedzi Serial Cleaners, czyli kontynuacji ciepło przyjętej, nietypowej skradanki Serial Cleaner z 2017 roku. Deweloperzy z Draw Distance postanowili przypomnieć graczom o nadchodzącym sequelu i opublikowali nowy zwiastun swojej produkcji. Materiał niemal w całości składa się z fragmentów rozgrywki, prezentujących „czyszczenie” salonu z automatami do gier wideo.

Warto wspomnieć, że akcja Serial Cleaners ma miejsce około 20 lat po wydarzeniach przedstawionych w pierwszej części. Trzon rozgrywki pozostał jednak niezmieniony. Zabawa polega na sprzątaniu miejsc zbrodni (pozbywaniu się ciał, narzędzi i śladów krwi) tak, by nie dać się złapać stróżom prawa. Nowością są natomiast bohaterowie.

W nadchodzącej produkcji Draw Distance do dyspozycji graczy oddanych zostaną cztery postacie. Każda z nich oferuje inny styl gry, dzięki czemu przygotowane przez deweloperów poziomy będzie można ukończyć na kilka sposobów, a użytkownicy będą mogli wybrać bohatera, który najbardziej odpowiada ich preferencjom.

Na koniec przypomnijmy, że Serial Cleaners zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra ma zadebiutować na rynku jeszcze w tym roku. Studio Draw Distance nie podało jednak dokładnej daty premiery.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!