Nowa aktualizacja Stardew Valley. Znów podarujemy współmałżonkom zwiędłe kwiaty

Patrycja Pietrowska
2024/04/28 19:00
0
0

Poprawki i zmiany w aktualizacji Stardew Valley 1.6.6.

Ogromna aktualizacja Stardew Valley 1.6 zadebiutowała pod koniec marca bieżącego roku i przyciągnęła przed monitory masę fanów gry. ConcernedApe nie osiadł jednak na laurach i udostępniał kolejne łatki poprawiające jakość produkcji. Teraz w ręce graczy został oddany nowy update opatrzony numerem 1.6.6.

Nowa aktualizacja Stardew Valley. Znów podarujemy współmałżonkom zwiędłe kwiaty

Stardew Valley z nową aktualizacją o numerze 1.6.6

ConcernedApe podzielił się już kolejną aktualizacją do Stardew Valley. Łatka o numerze 1.6.6 naprawia szereg błędów, ale także rozwiązuje pewne problemy związane z balansem, rozgrywką oraz tłumaczeniem. Deweloper zadbał o zmiany w zakresie uli, które współpracują teraz z kwiatami w doniczkach ogrodowych, a także dodał możliwość włączania i wyłączania złotego zegara.

GramTV przedstawia:

Ponadto gracze ponownie mają możliwość wręczyć zwiędły bukiet współmałżonkowi. Naprawiono również błąd związany ze znikaniem szopa podczas przerywnika filmowego w trybie wieloosobowym. Pełna lista zmian i poprawek dostępna jest w tym miejscu.

Przypominamy, że Stardew Valley nie otrzymało jeszcze aktualizacji 1.6 na konsolach. Eric Barone zapewnił jednak ponownie w mediach społecznościowych, że prace nad udostępnieniem patcha na konsolach trwają.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!