Nova Lands przyciąga fanów automatyzacji

Jakub Smolak
2023/06/25 10:00
0
0

Kolejna ciekawa propozycja dla graczy, którzy lubią zarządzanie.

Nova Lands to propozycja od niezależnego studia Behemutt. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje dobrze znane fanom indyków HypeTrain Digital. Gra zadebiutowała na rynku 22 czerwca i spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem, co udowadniają opinie i recenzje wystawione przez graczy.

Nova Lands przyciąga fanów automatyzacji

Czy warto kupić Nova Lands?

W Nova Lands zadaniem gracza jest zbudowanie nowego domu na odległej planecie przy użyciu różnych zasobów, takich jak drewno, skały i nieznane, rzadkie minerały. Odblokowanie kolejnych budynków otwiera nowe możliwości. Gra polega na zamienianiu ciężkiej pracy w inteligentną. Zaczynasz od tworzenia wszystkiego ręcznie, a potem odblokowujesz coraz więcej możliwości automatyzacji. Głównym narzędziem będą więc boty.

Boty są samowystarczalnymi maszynami stworzonymi do ciężkiej pracy, są proste w zarządzaniu i tworzą złożone łańcuchy produkcyjne. Konfigurując swoje boty, możesz zdecydować, jak każda wyspa będzie używana i jak zasoby będą przemieszczane w zależności od potrzeb produkcyjnych. W miarę postępów w grze, szybko zorientujesz się, że możesz odblokować wiele wysp. Posiadają one różne biomy, stworzenia, punkty orientacyjne, jaskinie i postacie niezależne, którym możesz pomagać i z którymi możesz rozmawiać – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Twórcy z pewnością mają powody do zadowolenia, gdyż Nova Lands przypadło do gustu graczom. Wyłącznie na Steam gra doczekała się już ponad 250 recenzji, a miażdżąca większość z nich, bo aż 92%, to pozytywne opinie. Warto zaznaczyć, że produkcja jest dostępna na PC oraz konsolach Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series S/X.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!