No More Heroes 3 otrzyma wersje na PC i konsole

Smolak
2022/04/17 12:00

Miejmy nadzieję, że dzięki możliwościom nowych sprzętów uda się wyciągnąć z gry jeszcze więcej.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów japońszczyzny. Wydawca – XSEED Games – za pośrednictwem Twittera poinformował, że No More Heroes 3 doczeka się wersji przeznaczonych na kolejne sprzęty. Do tej pory gra była dostępna wyłącznie na Nintendo Switch, ale już wkrótce grono odbiorców tego ciepło przyjętego akcyjniaka powiększy się o użytkowników PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz komputerów osobistych. Nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty premiery, ale wiadomo, że nowych wydań możemy spodziewać się jesienią.

No More Heroes 3 otrzyma wersje na PC i konsole

No More Heroes 3 to kolejna odsłona zwariowanych i dynamicznych gier akcji. Głównym bohaterem serii jest płatny zabójca Travis Touchdown. Najłatwiej sklasyfikować tę grę jako slashera, w którym rozgrywka opiera się na efektownych starciach z zastępami wrogów. W trakcie walki niejednokrotnie będziemy musieli wykazać się refleksem w wykonywaniu zawiłych kombosów, unikaniu i kontrowaniu ataków przeciwników.

Przypomnijmy, że No More Heroes 3 zadebiutowało na Nintendo Switch w sierpniu ubiegłego roku. Gra została pozytywnie przyjęta przez recenzentów i graczy. Fani serii otrzymali dokładnie to, czego się spodziewali. Miejmy nadzieję, że dzięki możliwościom nowszych i potężniejszych sprzętów, z przygód Travisa Touchdowna uda się wyciągnąć jeszcze więcej.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!