Nintendo Direct już dziś. Nintendo zaprasza na pokaz gier na Nintendo Switch

Mikołaj Ciesielski
2024/06/18 09:55
0
0

Czego można spodziewać się po dzisiejszym pokazie?

Już na początku maja Nintendo zapowiedziało, że w tym miesiącu odbędzie się kolejny Nintendo Direct. Niestety japońska firma nie ujawniła wówczas, kiedy dokładnie odbędzie się wspomniana prezentacja. Na szczęście wszystko jest już jasne. Gracze otrzymali bowiem wczoraj zaproszenie na pokaz nowych gier na Nintendo Switch.

Nintendo Direct
Nintendo Direct

Nintendo zaprasza na czerwcowy pokaz Nintendo Direct

Zgodnie z przekazanymi informacjami czerwcowy pokaz Nintendo Direct odbędzie się dzisiaj – 18 czerwca 2024 roku – o 16:00 czasu polskiego. Prezentacja ma trwać około 40 minut. Japońska firma podkreśliła również, że w trakcie dzisiejszego wydarzenia nie otrzymamy żadnych informacji na temat następcy Nintendo Switch.

Na dzisiejszym Nintendo Direct doczekamy się bowiem prezentacji gier, które jeszcze w tym roku mają zadebiutować na Nintendo Switch. Można bezpiecznie założyć, że na wspomnianym pokazie pojawią się m.in. Super Monkey Ball Banana Rumble oraz Luigi’s Mansion 2 HD. Zgodnie z zapowiedziami wymienione produkcje trafią w ręce graczy jeszcze w tym miesiącu.

GramTV przedstawia:

Dzisiejszy Nintendo Direct to również kolejna okazja do prezentacji Hollow Knight: Silksong. Wielu graczy miało nadzieję, że nadchodząca produkcja Team Cherry pojawi się na Xbox Games Showcase 2024. Tak się jednak nie stało. Czy wyczekiwana kontynuacja Hollow Knight zostanie pokazana na wydarzeniu Nintendo? Przekonamy się już za kilka godzin.

Na koniec warto dodać, że dzisiejszy pokaz Nintendo Direct będzie można obejrzeć m.in. na oficjalnych kanałach Nintendo na YouTube. Jak wspomnieliśmy wyżej, prezentacja rozpocznie się o 16:00 czasu polskiego.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!