Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Wii Sports powraca jako Nintendo Switch Sports. Będzie ogromny hit?

Maria Wawrzyniak
2022/02/10 09:30

Pamiętacie jeszcze Wii Sports? Jeśli tak, to mamy świetną wiadomość – kultowy hit z konsoli Nintendo Wii powraca w zupełnie nowym wydaniu!

Kolejną sympatyczną niespodzianką wczorajszego odcinka Nintendo Direct okazała się oficjalna zapowiedź Nintendo Switch Sports. Japończycy postanowili przypomnieć graczom o kultowym tytule jeszcze z konsoli Nintendo Wii (Wii Sports) i wydać go na najnowszy sprzęt w postaci zupełnie nowego, gruntownie odświeżonego oraz urozmaiconego wydania. Dowiedzieliśmy się, że w ofercie produkcji znajdziemy kilka znanych już sportów, do których dojdą zupełnie nowe konkurencje. Poniżej oficjalny zwiastun.

Gra otrzyma zarówno tryb sieciowy, jak i rozgrywkę lokalną, a miłośnicy wirtualnego sportu zagrają między innymi w kręgle, tenisa, siatkówkę, badmintona czy piłkę nożną. Jesienią bieżącego roku mamy spodziewać się aktualizacji dodającej golf, zaś od 18 do 20 lutego będą trwały pierwsze testy. Wiemy również, że Nintendo Switch Sports ma zadebiutować już 29 kwietnia na konsoli Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!