Next-genowe aktualizacje do Resident Evil 2, 3 i 7 są już dostępne

Smolak
2022/06/14 07:45
0
0

Ulepszone wersje są dostępne również dla graczy pecetowych.

Jeśli zastanawialiście się nad powrotem do niektórych gier z serii Resident Evil, to teraz macie ku temu dobrą okazję. O tym, że wersje na next-genowe konsole powstają, wiedzieliśmy już od dawna, ale Capcom podczas swojego pokazu dość niespodziewanie ogłosił, że aktualizacje są już dostępne. Posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series S/X mogą teraz zagrać w ulepszone wersje Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 3 Remake i Resident Evil 7. Update usprawniający wymienione produkcje nie ominie graczy pecetowych.

Next-genowe aktualizacje do Resident Evil 2, 3 i 7 są już dostępne

Z okazji ogłoszenia debiutu next-genowej aktualizacji Capcom wypuścił specjalny trailer, na którym zobaczymy skrót każdego z tytułów. Oczywiście, największą zaletą usprawnień jest dodanie do tych gier ray tracingu, co powinno korzystnie wpłynąć na jakość oprawy. Ponadto wsparcia doczekał się również system dźwięku 3D.

Warto zaznaczyć, że wraz z najnowszą aktualizacją podniosły się minimalne wymagania gier na PC, więc jeśli dysponujecie nieco słabszym sprzętem, to sprawdźcie, czy poradzi sobie z ulepszonymi wydaniami.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!