Aktualizacja z numerem 1.0.1 do gry New World. Amazon walczy z błędami

Wincenty Wawrzyniak
2021/10/08 08:00
1
0

Deweloperzy ze studia Amazon Games udostępnili pierwszą pełnoprawną aktualizację do gry New World.

Niedawno przedstawiciele studia Amazon Games poinformowali o udostępnieniu pierwszej aktualizacji do gry New World z numerem 1.0.1. Pojawiła się dopiero tydzień po oficjalnej premierze ze względu na ogromne problemy z serwerami i niezwykle długie kolejki, z którymi twórcy zaciekle walczyli. Teraz natomiast rozpoczynają równie zaciętą walkę z błędami. Jak czytamy w wiadomości, twórcy przygotowywali dodatkowe usprawnienia i naprawiali błędy, by po przybyciu do Aeternum gracze mogli grać i robić postępy zgodnie z zamierzeniami. Lista nie jest wprawdzie długa, ale liczy się to, że deweloperzy widzą problemy.Aktualizacja z numerem 1.0.1 do gry New World. Amazon walczy z błędami

Jeśli chodzi o najważniejsze zmiany, wprowadzono dodatkowe zabezpieczenia, aby gracze nie mogli oszukiwać aktualnie używanego systemu za pomocą symulowanych ruchów myszy. Oprócz tego skrócono czas do rozłączenia z 25 do 20 minut oraz czas wyświetlania ostrzeżenia z 20 do 15 minut. Po zainstalowaniu aktualizacji każdy, kto będzie próbował opuścić kolejkę do świata, zobaczy ekran z prośbą o potwierdzenie tego zamiaru. Pełną listę zmian i poprawek znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy na koniec, że New World zadebiutowało na rynku 28 września bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze strony społeczności.

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
08/10/2021 13:46

Przegrałem już 70H i śmiało mogę stwierdzić że ta gra za 4 miesiące zniknie z komputerów graczy. End game jest bardzo słaby. Dojście do 60poziomu to dla przeciętnego graczy będzie mordęga. To najlepsze MMO Running Simulator na rynku. Bez graczy na 60 lvl nie ma końcowej zawartości (niby nic odkrywczego, ale malo kto dojdzie do 60 lvl gwarantuje to). Chyba że kogoś nie stać na inne gry i grindowanie gorsze niż w grach mobilnych mu nie przeszkadza. A potem jest tylko jeden tryb walki pvp + zdobywanie terenów do których dostają się tylko członkowie kampanii. Nie da się od tak wskoczyć randomowo w jakiś mecz. Crafting jest ale na 60 przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie. Grindować materiały tylko by wyposażać swoje domki których nikt nie będzie odwiedzał mija się z celem.