New World otrzyma pierwszy duży dodatek. Mamy zwiastun i szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/03 14:30
0
0

Amazon Game Studios ujawniło pierwszy pełnoprawny dodatek do gry New WorldRise of the Angry Earth.

Jak podaje między innymi serwis IGN, gra New World doczeka się pierwszego pełnoprawnego dodatku pod tytułem Rise of the Angry Earth. Rozszerzenie zostało wycenione na 28,99 euro, czyli około 129 złotych. Nowi gracze otrzymają możliwość zakupienia rozszerzenia razem z podstawową wersją gry w cenie 68,99 euro, czyli około 308 złotych.

New World otrzyma pierwszy duży dodatek. Mamy zwiastun i szczegóły

New World: Rise of the Angry Earth – zapowiedź dodatku

Ujeżdżaj wierzchowce, władaj nową bronią i odkrywaj przekształcone ziemie w New World: Powstanie Wściekłej Ziemi, które startuje 3 października. Nie możemy doczekać się, aż gracze doświadczą wszystkich nowych funkcji w naszym pierwszym płatnym rozszerzeniu, w tym wciągającej narracji, która rozwikła opowieść o upadku Brzasku. (...)

Czekamy na aktualizacje Sezonu 3 dla wszystkich graczy wraz z premierą Powstania Wściekłej Ziemi. Dzięki odświeżonym głównym misjom fabularnym, zmianom w PvP w otwartym świecie opartym na opiniach graczy oraz ulepszeniom jakości życia, takim jak usunięcie Strażników, Zmór i Biegłości, nigdy nie było lepszego czasu na odwiedzenie Wiecznej Wyspy. Zobacz zwiastun poniżej.

Najważniejsze nowości

 • nowa historia:
  • Brzask upadł. Pola niegdyś gościnne dla nowych przybyszów w Aeternum zostały spustoszone przez furię wściekłej ziemi. Nikt nie jest pewien, co się stało z ludźmi i wioskami, które niegdyś zasiedlały ten obszar, a śmiertelna bariera blokuje dostęp wszystkim z wyjątkiem najbardziej nieustraszonych, którzy próbują się tego dowiedzieć. Ta mnogość ziemnych mocy przebudziła potężnych Władców Bestii, nowego wroga, któremu musi stawić czoła ludność Aeternum... ale dała też dobrodziejstwo – ujawniła tajemnicę oswajania i ujeżdżania zwierząt.
 • wierzchowce:
  • Przyzwij wierzchowca, aby szybciej poruszać się w terenie Aeternum. Mistrzowskie konie, wielkie wilki i lwy, wszystkie z unikalnym wyglądem, konfigurowalnym wyposażeniem oraz dowolnym imieniem. Awansuj nową profesję jeździectwa, aby zyskać ulepszenia takie jak większa prędkość, premie i żywność wyższej klasy dla Twojego nowego przyjaciela.
 • nowe postępy:
  • Zwiększa poziom postaci do 65 i punkty wyposażenia do 700 z nowymi atrybutami, które pomogą wzmocnić Twoją postać. Zwiększ profesje do poziomu 250 z nowymi przedmiotami do zbierania, przetwarzania i wytwarzania. Ukończ nowe zadanie frakcji i odblokuj nową klasę frakcji, pełną wartościowego wyposażenia i przedmiotów.
 • nowa rzadkość wyposażenia – artefakty:
  • Znajdź i zakładaj artefakty, potężną nową klasę broni i pancerza. Ukończ serię zadań i przebudź pełną moc artefaktu, odblokowując sześć jego profitów, w tym jeden definiujący sposób rozgrywki, który zmieni to, jak grasz.
 • nowa broń – kiścień:
  • Kiścień to wszechstronna broń jednoręczna, która pozwala na noszenie tarczy w drugiej ręce. Korzystaj z arkanów magii, aby wzmacniać ataki i sojuszników oraz osłabiać przeciwników, aby łatwiej odnieść zwycięstwo. Poprzez połączenie walki wręcz, arkanów magii i silnej obrony, posiadacz broni może wzmocnić skuteczność swojej grupy, nie poświęcając przy tym siły ofensywnej.
 • przekształcona strefa – Niebiańska Dzicz:
  • Południowo-wschodni skraj Aeternum, wcześniej znany jako Brzask, został najechany przez siły Artemidy i Wściekłej Ziemi. Zbadaj wznoszące się budowle tego nowego, magicznego krajobrazu i walcz z dzikimi bestiami, które skryły się w tym zielonym, niezamieszkanym obszarze.
 • nowa ekspedycja – Dziki Przełom:
  • Wybierz się na niebezpieczną, nową ekspedycję dla graczy poziomu 62+, aby wytropić starodawnych Władców Bestii, nim chaos rozprzestrzeni się z głębi Aeternum.
 • nowa zdolność runy serca – Pierwotna Furia:
  • Wyswobódź swoją wewnętrzną bestię, aby zadawać lekkie i ciężkie nieuzbrojone ataki wręcz swoim wrogom.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego ujawniono szczegóły na temat zawartości trzeciego sezonu. Zainteresowanych zapraszamy pod ten adres. Na sam koniec dowiedzieliśmy się, że dodatek ma zadebiutować na rynku już 3 października bieżącego roku.

Przypomnijmy na koniec, że New World zadebiutowało na rynku 28 września 2021 roku wyłącznie na komputerach osobistych.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!