New Tales from the Borderlands może zadebiutować całkiem niedługo

Smolak
2022/08/18 08:45
0
0

Informacja o ewentualnej dacie premiery pojawiła się w serwisie Amazon.

O tym, że New Tales from the Borderlands zadebiutuje w tym roku, dowiedzieliśmy się już jakiś czas temu. Ciągle nie otrzymaliśmy jednak oficjalnej informacji, ujawniającej dokładną datę premiery. Niewykluczone jednak, że gra pojawi się na rynku już 21 października. Tak sugeruje sklep Amazon, gdzie przez moment dostępna była oferta zdradzająca powyższą informację.

New Tales from the Borderlands może zadebiutować całkiem niedługo

Ciągle czekamy na oficjalną prezentację New Tales from the Borderlands

Nie pozostaje nam nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalną prezentację. Niestety ciągle nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów na temat samej gry. Niedawne przecieki sugerują, że akcja New Tales from the Borderlands będzie się rozgrywać na planecie Pandora, na której gracz przejmie kontrolę nad trójką bohaterów o imionach Anu, Octavio i Fran. Jeśli wierzyć doniesieniom, twórcy przygotowali dla nas mocną, pełną przemocy i rozlewu krwi historię. Przez Singapurski odpowiednik PEGI gra sklasyfikowana została jako M18, co rzuca sporo światła na charakter produkcji.

Niewykluczone, że więcej na temat New Tales from the Borderlands dowiemy się podczas zbliżających się targów Gamescom. Gra najprawdopodobniej zadebiutuje na PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!