New Cycle – poznaj grę, w której zbudujesz cywilizację na nowo

Jakub Smolak
2023/11/30 18:00
0
0

Twórcy ujawnili datę premiery oraz podzielili się nowym trailerem.

New Cycle to propozycja od deweloperów z Core Engage. Pieczę wydawniczą nad projektem sprawuje Daedalic Entertainment. Jeśli lubicie strategie i city-buildery, to czym prędzej powinniście zainteresować się tą produkcją. Twórcy właśnie podzielili się datą premiery swojej gry, a z tej okazji przygotowali specjalny, trwający ponad 7 minut trailer. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

New Cycle – poznaj grę, w której zbudujesz cywilizację na nowo

New Cycle to intrygująca propozycja na początek 2024 roku

Warto podkreślić, że New Cycle w pierwszej kolejności będzie dostępne w ramach wczesnego dostępu. Gra zadebiutuje w tej formie na Steam już 18 stycznia. Produkcja od Core Engage to strategia, w której zadaniem gracza będzie zbudowanie nowej cywilizacji z chaosu powstałego po rozbłysku słonecznym. Nie jawi się to jednak jako łatwe zadanie, a celem zabawy będzie zjednoczenie ludzkości, przywrócenie jej sensu życia oraz zapewnienie wszystkiego, co niezbędne do przetrwania.

Gdy stary świat upadł, ludzkością zawładnął chaos. Rozbłysk słoneczny zniszczył całą strukturę ludzkiej cywilizacji, zmuszając nas do szaleńczej walki o przetrwanie. Twoja grupa wychowała się w świecie pełnym zdesperowanych plemion, gdzie nawet losy atmosfery stoją pod znakiem zapytania – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Gracz rozpocznie zabawę zaledwie od prostego schronu, krok po kroku dążąc do stworzenia przemysłowej metropolii. Rozwijanie włości będzie wymagało dostosowania się do nieprzewidywalnych warunków panujących na zniszczonej planecie oraz umiejętnego zarządzania surowcami i podkomendnymi. W New Cycle ludzie pełnią bardzo ważną rolę, a odpowiednio zmotywowani będą pracować chętniej i efektowniej. Jeśli ich morale spadną, nie zawahają się pozbawić Cię władzy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!