Netflix zapowiedział Wiedźmin Fest! Zobacz jako pierwszy 3 sezon przygód Geralta

Radosław Krajewski
2023/06/02 11:05
0
0

Wielkie wydarzenie odbędzie się w Łodzi.

Będzie jeszcze więcej Wiedźmina z okazji premiery trzeciego sezonu. Netflix zaprezentuje swój nadchodzący serial podczas zapowiedzianego wczoraj Tudum, ale to nie koniec atrakcji dla fanów Geralta z Rivii. Platforma właśnie ogłosiła, że przed premierą nowego sezonu odbędzie się Wiedźmin Fest, który potrwa aż dwa dni.

Netflix zapowiedział Wiedźmin Fest! Zobacz jako pierwszy 3 sezon przygód Geralta

Wiedźmin Fest od Netflixa – szczegóły wydarzenia

W dniach 24-25 czerwca w EC1 w Łodzi Netflix zorganizuje imprezę dla fanów Wiedźmina, na której goście będą mogli zobaczyć pierwsze odcinki trzeciego sezonu serialu. Pojawią się również twórcy Wiedźmina, a także aktorzy. Będą także inne atrakcje dla fanów uniwersum i osób, które dopiero poznają świat stworzony przez Andrzeja Sapkowskiego.

WIEDŹMIN FEST: wydarzenie celebrujące fenomen Wiedźmina, podczas którego entuzjaści i ciekawi historii bohaterów z Kontynentu uczestnicy, za sprawą różnorodnych aktywacji inspirowanych przygodami Geralta z Rivii przeniosą się do pełnego magii wiedźmińskiego świata. To szansa, aby spotkać gwiazdy uniwersum oraz zobaczyć przedpremierowo pierwsze odcinki najnowszego sezonu serialu Netflix. Więcej niespodzianek i informacji o wydarzeniu wkrótce!

Niestety bilety na wydarzenie nie będą dostępne w sprzedaży, ale każdy może wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania będą wejściówki. Należy wejść na stronę probawiedzmina.pl i spróbować swoich sił, aby zdobyć bilety na wydarzenie.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że Wiedźmin: Sezon 3 zadebiutuje 29 czerwca. Kolejna parta odcinków pojawi się na Netflixie 27 lipca.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!