Netflix szykuje aktorskie widowisko na podstawie serii Gundam z reżyserem Konga

Radosław Krajewski
2021/04/13 10:45
4
0

Platforma ogłosiła swój najnowszy projekt, którym będzie film aktorski ekranizujący słynną serię Gundam.

Netflix szykuje aktorskie widowisko na podstawie serii Gundam z reżyserem KongaNetflix ogłosił rozpoczęcie prac nad aktorską wersją popularnej serii anime Gundam. O projekcie wiadomo niewiele, poza nazwiskiem reżysera, którym został Jordan Vogt-Roberts. W swoim dorobku ma Konga: Wyspę czaszki oraz Królowie lata. Vogt-Roberts obecnie pracuje nad ekranizacją Metal Gear Solid z Oscarem Isaac’iem. Produkcja zostanie zrealizowana przez Legendary Entertainment. Scenariusz napisze Brian K. Vaughan, który swoje pierwsze szlify zdobywał pisząc skrypty do serialu Zagubieni oraz Runaways od Marvela. Aktorska wersja Gundama powstanie dzięki sukcesowi filmów z serii Pacific Rim.

Gundam został stworzony przez Yoshiyuki Tomino w 1979 roku. Seria doczekała się ponad 50 seriali, filmów i odcinków specjalnych. Marka uważana jest za prekursora gatunku „prawdziwych robotów”, w których stawiano większy nacisk na realizm w ukazywaniu potężnych mechów, chociażby przy wykorzystywaniu ich w działaniach militarnych.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
13/04/2021 15:13

Niech lepiej zrobią porządną serię anime, a nie jakiś poprawnie politycznie szajs xp

wolff01
Gramowicz
13/04/2021 12:42

Z jednej strony fajna wiadomość a z drugiej... to Netflix. Zamiast skupić się na adaptacji pewnie skupią się na tym jak odchaczyć najwięcej checkboxów...

Silverburg
Gramowicz
13/04/2021 12:09
YaReX napisał:

Może kiedyś zrobią kultowego "Generała Daimosa"? :)

Patrząc bo ich ostatnich "wyczynach", to lepiej nie.

YaReX
Gramowicz
13/04/2021 10:59

Może kiedyś zrobią kultowego "Generała Daimosa"? :)