Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Netflix ma nowy serialowy hit? Lockwood i spółka na oficjalnym zwiastunie

Radosław Krajewski
2023/01/12 13:45

Najnowsza produkcja platformy może stać się wielkim przebojem.

Netflix zaprezentował pierwszy oficjalny zwiastun Lockwood i spółka, czyli najnowszego serialu skierowanego do nastolatków. Produkcja powstała na bazie cyklu książek autorstwa Jonathana Strouda. Premiera serialu odbędzie się już pod koniec stycznia i z tej okazji serwis podzielił się nową zapowiedzią swojego nadchodzącego tytułu.

Netflix ma nowy serialowy hit? Lockwood i spółka na oficjalnym zwiastunie

W Londynie, gdzie najbardziej utalentowani nastoletni łowcy duchów co noc prowadzą śmiertelnie niebezpieczną walkę z siłami nie z tego świata, wśród wielu korporacji wyróżnia się jedna agencja — niezależna od jakichkolwiek komercyjnych norm i nadzoru dorosłych. Maleńkim start-upem Lockwood i spółka zarządza dwóch nastoletnich chłopców i nowo przybyła dziewczyna o niezwykłych zdolnościach parapsychicznych. Przeznaczeniem tej trójki jest odkrycie tajemnicy, która zmieni bieg historii.

Twórcą serialu jest Joe Cornish, który wcześniej pracował nad Przygodami Tintina, pierwszą częścią Ant-Mana i Dzieciakiem, który został królem. W obsadzie znaleźli się: Ruby Stokes, Cameron Chapman, Ali Hadji-Heshmati, Ivanno Jeremiah, Luke Treadaway, Morven Christie, Jemma Moore, Jack Bandeira, Ben Crompton, Hayley Konadu, Rhianna Dorris, Paddy Holland, Rico Vina.

GramTV przedstawia:

Lockwood i spółka zadebiutuje już 27 stycznia na Netflixie. Pierwszy sezon będzie liczył osiem odcinków.

Lockwood i spółka – oficjalny zwiastun serialu

Komentarze
1
Kafar
Gramowicz
12/01/2023 17:51

Ciekawe czy anulują po 1 czy 2 sezonach.