Neo Berlin 2087 na nowym trailerze

Jakub Smolak
2023/08/21 08:45
1
0

Cyberpunkowa strzelanka zaprezentowana na nowym materiale.

Neo Berlin 2087 to propozycja od studia Elysium Game Studio. Deweloperzy podzielili się kolejnym materiałem z tej dobrze zapowiadającej się strzelanki. Zachęcamy do zapoznania się z poniższym wideo.

Neo Berlin 2087 na nowym trailerze

Pełne akcji wideo z Neo Berlin 2087

Jak łatwo się domyślić, za sprawą fabuły przeniesiemy się do futurystycznej, dystopijnej wersji Berlina. Twórcy zapowiadają również, że pierwsze skrzypce w Neo Berlin 2087 będzie odgrywać fabuła, co z pewnością przyciągnie fanów gatunku RPG.

Podczas przygody gracze wcielą się w postać Nolana – genialnego detektywa z pełną problemów przeszłością. Podejmie się on niezwykle niebezpiecznego zadania, polegającego na odnalezieniu i ochronie córki szefa policji, która może być kluczem do rozwiązania zagadki śmierci jej ojca. Szybko okaże się jednak, że sprawa jest dużo bardziej zawiła, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka.

Nie poznaliśmy jeszcze daty premiery Neo Berlin 2087, ale według wstępnych zapowiedzi produkcja powinna zadebiutować na rynku w przyszłym roku. Warto wspomnieć, że gra powstaje z myślą o PC oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Miodowy
Gramowicz
21/08/2023 19:44

Brzmi jak pompatyczna sztampa