Need for Speed: Underground 2 Remake na długim gameplayu z driftów

Radosław Krajewski
2023/11/04 11:00
0
0

Twórca projektu zaprezentował różne samochody.

2Unreal5Underground podzielił się kolejnym filmem ze swoich prac nad remake’iem Need for Speed: Underground 2. Zaledwie kilka dni temu mogliśmy obejrzeć krótki fragment rozgrywki z jednego z torów. Tym razem twórca pochwalił się niemal dziesięciominutowym filmem, na którym przedstawił driftowanie kilkoma różnymi modelami samochodów.

Need for Speed: Underground 2 Remake na długim gameplayu z driftów

Need for Speed: Underground 2 Remake – gameplay z driftów

Na poniższym materiale możemy zobaczyć, że fanowski Need for Speed: Underground 2 Remake powoli zmierza do końca. Prace nad projektem postępują w szybkim tempie, a tym razem możemy zobaczyć, jak prezentuje się model jazdy za pomocą driftów. Twórca pokazał zawody za pomocą pięciu samochodów. Ponadto możemy zobaczyć, jak prezentuje się menu gry, które utrzymane jest w tej samej kolorystyce, co interfejs z oryginalnego Need for Speed: Underground 2. 2Unreal5Underground dodał, żeby nie zwracać uwagi na czasy ładowania, gdyż w samej grze ładują się one zdecydowanie szybciej niż w edytorze.

GramTV przedstawia:

Twórca dodał również, że w ostatnich tygodniach poprawił wiele rzeczy w rozgrywce i modelach poszczególnych samochodów. Fanowski remake pozwoli na pełne dostosowanie posiadanych aut, aby najlepiej pasowały do zawodów typu drift. Opcji ma być na tyle dużo, że zadowolą każdego maniaka motoryzacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!