Need for Speed Mobile na nowym gameplayu. Wyciekł prawie 20-minutowy film z rozgrywki

Radosław Krajewski
2023/04/18 15:50
2
0

Electronic Arts przygotowuje nową odsłonę swojej wyścigowej serii.

Electronic Arts wraz z Tencent Games pracują nad kolejną częścią serii Need for Speed. Tym razem nie będzie to jednak pełnoprawna duża odsłona cyklu, ale produkcja przeznaczona na platformy mobilne. Pierwszy gameplay z Need for Speed Mobile mogliśmy zobaczyć jeszcze w maju ubiegłego roku. Na kolejną prezentację rozgrywki musieliśmy czekać prawie rok, ale przed kilkoma dniami do sieci trafił 18-minutowy film pokazujący mobilną odsłonę Need for Speed w akcji.

Need for Speed Mobile na nowym gameplayu. Wyciekł prawie 20-minutowy film z rozgrywki

Need for Speed Mobile – wyciekł nowy gameplay

Tytuł wciąż oficjalnie nie został ujawniony przez EA, ale na poniższym wideo możemy zobaczyć, ze produkcja będzie pełnymi garściami czerpać z najnowszej odsłony serii, czyli Need for Speed Unbound. Nie zabraknie więc wyścigów po ulicach miast, a także nieco bardziej szalonych torów, które uwzględniają najróżniejsze rampy i wyskocznie.

Need for Speed Mobile przeniesie również styl graficzny znany z NFS Unbound, chociaż zostanie pozbawiony animowanych wstawek. Co ciekawe, również niektóre utwory z ubiegłorocznej części znajdą się w mobilnym tytule.

GramTV przedstawia:

Niestety wciąż nie wiadomo, kiedy Need for Speed Mobile zadebiutuje na urządzeniach mobilnych. Nie znamy też dokładnych platform, ani modelu dystrybucji, w której zostanie wydana nowa ścigałka od Electronic Arts.

Komentarze
2
dariuszp
Gramowicz
18/04/2023 18:44

Jazda nawet na prezentacji wygląda okropnie. Kolejny problem to to idiotyczne sterowanie. Wolę to z NFS No Limits (też na mobile) gdzie po prostu dotykasz ekran z lewej/prawej strony i robisz swipe w dół jak chcesz wejść w dryft.

Niestety z uwagi że to mobile, ominę szerokim łukiem. Próbowałem NFS No Limits. Grało się naprawdę fajnie ale jak zwykle na mobilkach - tylko przez chwilę. Zaraz pojawiło sie pay 2 win i 15 popupów żebym coś kupił. Odinstalowałem i zapomniałem.

Chętnie bym pograł na sraczu w NFS ale na zasadzie buy 2 play. Czyli kup i graj ile chcesz bez głupich paywalli.

No ale tego nie zrobią bo przeciętny użytkownik telefonu krzyczący że 70$ za grę to za dużo wydaje tysiące dolarów na głupią grę mobilną.

Niakadan
Gramowicz
18/04/2023 15:52

Wygląda jak kupsko ale jak całe gry mobilne a miały gry się rozwijać a się cofają