Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

NBA 2K23 na PC kontynuuje tradycję. Gra będzie bazować na wydaniu z PS4 i XONE

Mikołaj Ciesielski
2022/07/09 11:00

Użytkownicy komputerów osobistych ponownie nie będą mogli zagrać w najlepszą wersję produkcji.

NBA 2K23 na PC kontynuuje tradycję. Gra będzie bazować na wydaniu z PS4 i XONE

W tym tygodniu poznaliśmy dokładną datę premiery NBA 2K23. Niestety okazuje się, że tegoroczna odsłona wirtualnej koszykówki od 2K Sports kontynuuje tradycję i wzorem poprzedniej części nie zaoferuje doświadczeń z PlayStation 5 i Xbox Series X/S na komputerach osobistych. Gracze PC ponownie będą musieli bowiem zadowolić się wersją bazującą na wydaniu stworzonym z myślą o starszych konsolach Sony i Microsoftu.

To coś, do czego zespół podchodzi z pasją i będzie nadal sprawdzał możliwości dostępne dla serii w przyszłości. Na ten moment skupiono się na zapewnieniu, że NBA 2K23 jest zoptymalizowane pod kątem nowych konsol (PlayStation 5, Xbox Series X/S0, a także na tym, aby wrażenia z gry pozostałe świeże i innowacyjne dla użytkowników innych platform – czytamy w sekcji FAQ na stronie gry.

GramTV przedstawia:

Użytkownikom komputerów osobistych nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i liczyć na to, że przy okazji premiery kolejnej odsłony serii sytuacja ulegnie zmianie i funkcje dostępne na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S pojawią się także na PC.

Na koniec przypomnijmy, że NBA 2K23 ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch dokładnie 9 września bieżącego roku. W nadchodzących tygodniach mamy natomiast otrzymać więcej informacji na temat produkcji, a także doczekać się pełnoprawnej prezentacji rozgrywki.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!