Nowy Tomb Raider powstaje! Wydaniem przygód Lary Croft zajmie się Amazon Games

Jakub Smolak
2022/12/15 18:15
3
0

Pewnie nie wyrobią się przed sylwestrem.

Mamy interesujące wieści dla wszystkich miłośników serii Tomb Raider. Amazon Games podpisało umowę z Crystal Dynamics, na mocy której zajmą się wydaniem kolejnej odsłony przygód Lary Croft. Obecnie ciężko stwierdzić czy to dobra wiadomość, ale ważne jest jedno – nowy Tomb Raider powstaje, a gracze mogą zacząć się ekscytować wizją nadchodzących przygód.

Nowy Tomb Raider powstaje! Wydaniem przygód Lary Croft zajmie się Amazon Games

Nową odsłonę Tomb Raider wyda Amazon Games

Przypomnijmy, że plotki o produkcji nowej gry z serii Tomb Raider pojawiały się już wcześniej. Na początku sierpnia informowaliśmy Was o tym, że twórcy zażądali usunięcia z sieci doniesień na temat nadchodzącej odsłony przygód Lary Croft.

Czy Amazon Games sprawdzi się w roli wydawcy? Firma ma w swoim portfolio kilka docenionych projektów, ale możliwość pracy nad serią Tomb Raider wydaje się być ich największym dotychczasowym kontraktem w roli wydawcy.

Nie znamy jednak żadnych konkretów na temat gry. Wiemy, że będzie do tytuł stawiający na zabawę w trybie dla jednego gracza, a produkcja będzie dostępna na wielu platformach. Tego wszyscy się jednak spodziewali. Nie pozostaje nam nic innego niż uzbroić się w cierpliwość i czekać na więcej szczegółów.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
dariuszp
Gramowicz
16/12/2022 00:00
JakiśNick napisał:

Ciekawe czy zepsują tak samo jak to słynne mmo, które to umarło po miesiącu....

Amazon jest wydawcą. Producentem jest nadal Crystal Dynamics. Problemem Crucible było to że Amazon nie ma pojęcia jak robić gry i zatrudnił do tego menedżerów którzy nie mieli doświadczenia w branży gier. Tutaj dają tylko pieniądze i będą to sprzedawać.

A przynajmniej mam taką nadzieję. 

JakiśNick
Gramowicz
15/12/2022 21:08

Ciekawe czy zepsują tak samo jak to słynne mmo, które to umarło po miesiącu....

michassz
Gramowicz
15/12/2022 19:15

Farmazon Games
Trwa Wczytywanie