Następna darmowa gra PC na Steam. Twórcy wydali dużą aktualizację i udostępnili produkcję za darmo

Radosław Krajewski
2023/08/23 19:25
0
1

Duża niespodzianka dla polskich graczy.

Warsow to polska gra niezależna wydana pierwotnie w 2019 roku. Nieoczekiwanie tytuł doczekał się sporej aktualizacji, która zmieniła model dystrybucji gry na free-to-play. Instytut Pamięci Narodowej udostępnił nową wersję zatytułowaną WARSAW RISING: Miasto Bohaterów całkowicie za darmo, mając na celu poszerzanie edukacji o powstaniu warszawskim poprzez grę komputerową o tej tematyce.

Następna darmowa gra PC na Steam. Twórcy wydali dużą aktualizację i udostępnili produkcję za darmo

Następna gra na PC za darmo na Steam

Nowa wersja oferuje dodatkowe misje oparte na wydarzeniach z powstania warszawskiego, a także kolejne postacie, fotografie, archiwalne dokumenty i plakaty. Nie zabrakło również aktualizacji kalendarium z kluczowymi wydarzeniami rozgrywającymi się od 1 sierpnia do 2 października 1944 roku.

W nowej, rozbudowanej przede wszystkim pod względem edukacyjnym, wersji projektu gracz ma szansę zapoznać się z misjami opartymi o faktyczne wydarzenia z Powstania Warszawskiego. Ponadto, w ramach rozgrywki pojawiają się fotografie postaci, archiwalne dokumenty i plakaty związane bezpośrednio z Powstaniem. Gra uzupełniona została również o pełne kalendarium przedstawiające kluczowe wydarzenia dzień po dniu.

Aby odebrać WARSAW RISING: Miasto Bohaterów udajcie się pod ten adres. Promocja nie jest ograniczona czasowo i gra zostanie dostępna w modelu free-to-play.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!