Nadchodzi Terra Nil – strategia, która uprzątnie środowisko po city-builderach

LM
2021/06/08 13:01
0
0

Twórcy BroForce pracują nad strategią, która pozwoli rozmontować miejskie aglomeracje i oddać tereny we władanie natury. Pierwsze informacje o Terra Nil.

Nadchodzi Terra Nil – strategia, która uprzątnie środowisko po city-builderach

Devolver Digital pokusiło się o oficjalną zapowiedź najnowszej gry znanego m.in. z Broforce studia Free Lives – Terra Nil. Zaprezentowana przez wydawcę strategia na pierwszy rzut oka przypomina city-builder, ale okazuje się jego całkowitym zaprzeczeniem. Podczas zabawy przeniesiemy się we w różnym stopniu zurbanizowane tereny, by oddać je naturze. Na liście naszych zadań będą takie działania jak recykling lokalnych budynków oraz oczyszczanie gleby i klimatu ze skutków działalności przemysłowej.

Wszystko to w akompaniamencie przyjemnej dla ucha ścieżki dźwiękowej i towarzystwie cieszącej oko oprawy wizualnej. Jednym słowem sielanka przy odstresowującej strategii, która jednak nie tylko nie zagra się sama, ale też przedłoży nam szereg warunków, które musimy spełnić, by wywiązać się z założeń scenariusza.

GramTV przedstawia:

Wraz z zapowiedzią Terra Nil na platformie Steam pojawiła się strona gry. Na tę chwilę strategia pozostaje bez oficjalnej daty premiery, ale być może poznamy ją przy okazji zbliżających się pokazów na E3. Wedle informacji przekazanych przez wydawcę Devolver Direct odbędzie się już 12 czerwca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!