Nadchodzą testy XDefiant. Ubisoft zaprasza do sprawdzania strzelanki

Patrycja Pietrowska
2024/04/17 12:30
0
0

Sesja testowa serwerów potrwa kilka dni.

Wczoraj pojawiły się pierwsze informacje związane z nadchodzącymi testami serwerów XDefiant. Jak się okazuje, przekazane przez Toma Hendersona wieści okazały się prawdziwe i już za kilka dni zainteresowani będą mogli sprawdzić strzelankę Ubisoftu. Wydarzenie potrwa cały weekend.

Nadchodzą testy XDefiant. Ubisoft zaprasza do sprawdzania strzelanki

Testy serwerów XDefiant ruszają 19 kwietnia

Jak informuje na oficjalnej stronie Ubisoft, twórcy organizują sesję testową serwerów XDefiant. Wydarzenie rozpocznie się 19 kwietnia o godzinie 19:00 i potrwa do niedzieli, 21 kwietnia 2024. Gracze będą mieli zatem cały weekend na testowanie strzelanki.

GramTV przedstawia:

Zainteresowani mogą już wstępnie pobierać pliki gry. W testach mogą wziąć udział posiadacze komputerów osobistych, a także konsol Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Dodatkowo osoby, które będą w ramach testów sprawdzać grę, otrzymają nagrody w pełnej wersji XDefiant.

Zgodnie z przekazanymi wczoraj przez portal Insider Gaming informacjami, zespół deweloperów przewiduje, że po testach uda ustalić się datę premiery gry. Na ten moment nie wiemy bowiem, kiedy XDefiant pojawi się na rynku.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!