Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Na noże 2 z nowym zwiastunem. Czy Netflix będzie miał kolejny filmowy hit?

Radosław Krajewski
2022/11/07 16:15

Platforma zaprezentowała drugą zapowiedź swojego nadchodzącego filmu od Riana Johnsona.

Netflix wypuścił nowy zwiastun Glass Onion: Film z serii Na noże, czyli kontynuacji świetne przyjętego Na noże z 2019 roku. Produkcja zadebiutuje przed świętami Bożego Narodzenia na platformie, a wcześniej trafi do kin. Z tej okazji serwis podzielił się nową zapowiedzią, na której możemy zobaczyć wiele nowych ujęć, które prezentują kolejną sprawą detektywa Benoita Blanca, a także sporo humoru, który szczególnie spodobał się widzom pierwszej części. Zwiastun Glass Onion zobaczycie poniżej.

brak
brakbrak

Miliarder technologiczny Miles Bron zaprasza przyjaciół na wypad na swoją prywatną grecką wyspę. Kiedy jedna z osób umiera w niewyjaśnionych okolicznościach, detektyw Benoit Blanc zostaje wezwany, aby odkryć tajemnicze morderstwa.

Reżyserem filmu jest Rian Johnson, który odpowiadał również za poprzedni film z serii. W obsadzie znaleźli się: Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson, Dave Bautista i Ethan Hawke.

GramTV przedstawia:

Premiera Glass Onion: Film z serii Na noże odbędzie się 23 grudnia bieżącego roku na Netflixie. Wcześniej film będzie można obejrzeć w kinach.

Glass Onion: Film z serii Na noże – nowy zwiastun

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
07/11/2022 19:16

Nie rozumiem zachwytów nad tym g...