Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Na noże 2 otrzymało pierwszy zwiastun. Netflix prezentuje film Riana Johnsona

Radosław Krajewski
2022/09/08 15:00

Detektyw Benoit Blanc znów na tropie.

Pierwsza część Na noże była wielkim hitem, zarabiając w kinach aż 311 mln dolarów na całym świecie. W kwietniu ubiegłego roku Netflix sfinalizował zakup praw do kontynuacji filmu Riana Johnsona za rekordową kwotę 450 mln dolarów. Platforma liczy na ogromny hit, dlatego swoją nadchodzącą produkcję wysłało na Festiwal Filmowy w Toronto, który rozpocznie się już 10 września. Z tej okazji Netflix udostępnił pierwszy zwiastun produkcji, która zapowiada się na równie dobrą kryminalną zabawę, co część pierwsza. Zwiastun Na noże 2 zobaczycie poniżej.

Na noże 2 otrzymało pierwszy zwiastun. Netflix prezentuje film Riana Johnsona

Miliarder technologiczny Miles Bron zaprasza przyjaciół na wypad na swoją prywatną grecką wyspę. Kiedy jedna z osób umiera w niewyjaśnionych okolicznościach, detektyw Benoit Blanc zostaje wezwany, aby odkryć tajemnicze morderstwa.

W obsadzie znaleźli się: Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe, Kathryn Hahn, Leslie Odom Jr., Jessica Henwick, Madelyn Cline, Kate Hudson, Dave Bautista i Ethan Hawke.

GramTV przedstawia:

Premiera Na noże 2 odbędzie się 23 grudnia bieżącego roku na Netflixie. Wcześniej film będzie można obejrzeć w kinach. Data kinowej premiery nie jest jeszcze znana.

Na noże 2 – pierwszy zwiastun

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!