Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Na nowym trailerze z Redfall bohaterowie bezczeszczą wampiry

DK
2022/06/30 18:40

To chyba będzie hit.

Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 mieliśmy okazję zobaczyć nowy gameplay z Redfall. Teraz deweloper Arkane Austin (twórca Prey i Dishonored) i wydawca Bethesda Softworks postanowili ponownie przypomnieć internetowi o tym, że taka produkcja powstaje, publikując kolejny materiał. Na wideo widzimy wyspę przepełnioną wampirami, różne umiejętności walki i dostosowanie wyglądu i broni bohatera. Trailer obejrzycie na samym dole.

Na nowym trailerze z Redfall bohaterowie bezczeszczą wampiry

Redfall będzie FPS-em z otwartym światem, w którym trafimy do miasteczka Redfall w stanie Massachusetts i samodzielnie lub w kooperacji stawimy czoła hordom wampirów. W rozgrywce mogą uczestniczyć maksymalnie cztery osoby, a każda z nich ma posiadać indywidualną osobowość i specjalne umiejętności.

GramTV przedstawia:

Redfall ma zadebiutować na pecetach (na Steamie i w Epic Games Store) i konsolach Xbox Series X/S. Od dnia premiery tytuł będzie dostępny w usłudze Xbox Game Pass. Na razie nie wyjawiono konkretnej daty debiutu; wiadomo jedynie, że shooter trafi do graczy w 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!