My Time at Sandrock przyciąga tysiące graczy. Produkcja zbiera świetne recenzje

Jakub Smolak
2023/11/04 11:45
3
0

Gra autorstwa Pathea Games zadebiutowała w wersji 1.0

My Time at Sandrock to kolejna propozycja od niezależnych twórców z Pathea Games. Studio możecie kojarzyć za sprawą cieszącego się ogromną popularnością My Time at Portia, które pojawiło się na rynku w 2019 roku. Stworzenie kontynuacji było więc racjonalną decyzją, a My Time at Sandrock w pierwszej kolejności zadebiutowało w Early Access, gdzie było dostępne od maja 2022 roku. W końcu przyszedł czas na premierę wersji 1.0, która znów przyciąga masę graczy.

My Time at Sandrock przyciąga tysiące graczy. Produkcja zbiera świetne recenzje

Deweloperzy z Pathea Games znów sprostali oczekiwaniom graczy

My Time at Sandrock zadebiutowało w pełnej wersji 2 listopada. Wyłącznie na Steam gra doczekała się już ponad 13 tys. recenzji, a zdecydowana większość z nich, bo aż 86%, to pozytywne opinie. W komentarzach gracze chwalą angażujący model rozgrywki, w którym łatwo przepaść na dziesiątki godzin. Komplementy lecą również w stronę oprawy audiowizualnej, mechaniki craftingu i systemu interakcji z NPC. Wiele osób zaznacza również, że jeśli przypadła Wam do gustu pierwsza część, z pewnością odnajdziecie się w kontynuacji.

Gra My Time at Sandrock, podobnie jak My Time at Portia, toczy się w niezwykłym, post-apokaliptycznym świecie – 300 lat po Dniu Zagłady, kiedy to zniszczeniu uległy niemal wszystkie nowoczesne technologie. Po przyjęciu oferty pracy w Sandrock, docierasz do dzikiego, surowego miasta-państwa, gdzie jako świeżo upieczony budowniczy masz za zadanie odbudować to miejsce za pomocą swoich niezawodnych narzędzi i przywrócić je do czasów dawnej świetności. Zbieraj surowce do budowy maszyn, nawiązuj znajomości z miejscowymi oraz broń Sandrock przed potworami – a wszystko to w momencie, gdy zmagasz się z ocaleniem miasta przed popadnięciem w gospodarczą ruinę! – czytamy w opisie gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że My Time At Sandrock jest dostępne na PC oraz konsolach Xbox One, Xbox Series S/X, PlayStation 5 i Nintendo Switch. Wersja przeznaczona na PlayStation 4 ma się ukazać dopiero w grudniu.

Komentarze
3
dariuszp
Gramowicz
04/11/2023 20:52
Niakadan napisał:

Mi właśnie brakowało multi i dobrze że dodali 

Możesz w takim razie spróbować MMO Palia. Ostatnio wkroczyło w kolejną fazę gdzie już nie będą resetować postaci.

Ten sam typ gry. Masz swoje ranczo gdzie budujesz co chcesz. Zbierasz surowce. Budujesz. Polujesz. Usprawniasz sprzęt itp. Ot gra by się zrelaksować no i multiplayer.

Niakadan
Gramowicz
04/11/2023 13:02

Mi właśnie brakowało multi i dobrze że dodali 

swgs
Gramowicz
04/11/2023 12:29

Świetna zabawna gra. Wymaga myślenia i planowania. Nie dajcie się zwieść cukierkową grafiką.
Trwa Wczytywanie