Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

Youtuberzy zapraszają na stream z okazji premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

Tekst partnerski
2022/05/04 15:00

Już 6 maja na ekrany kin wchodzi film Doktor Strange w multiwersum obłędu w reżyserii Sama Raimiego, z Benedictem Cumberbatchem w roli głównej.

Z tej okazji Kaluch i Ospanno organizują 5 maja o godzinie 20:00 specjalne streamy na YouTubie, w trakcie których do wygrania będą podwójne zaproszenia na film oraz gadżety filmowe. Stream Kalucha można będzie obejrzeć tutaj, a stream Ospanno będzie dostępny pod tym adresem.

Streamerzy, wraz ze swoimi widzami, wyruszą w podróż, która zaowocuje niespodziewanymi zdarzeniami. Kto wie, może wsparcie oglądających okaże się niezbędne w trakcie tej wyprawy w nieznane? To co jest już pewne, to fakt, że na widzów będą czekały nagrody – podwójne zaproszenia do kina na Doktora Strange’a w multiwersum obłędu oraz gadżety filmowe. Co interesujące – finalna liczba nagród zależy wyłącznie od zaangażowania oglądających!

Youtuberzy zapraszają na stream z okazji premiery filmu Doktor Strange w multiwersum obłędu

W filmie Marvel Studios Doktor Strange w multiwersum obłędu filmowy świat Marvela otwiera przed widzami Multiwersum i przesuwa jego granice dalej niż kiedykolwiek wcześniej. Wraz z Doktorem Strange'em wyruszymy w podróż w nieznane. Mając u boku jego starych i nowych mistycznych sojuszników przemierzać będziemy zagmatwane i niebezpieczne alternatywne rzeczywistości Multiwersum, aby stawić czoła nowemu, tajemniczemu przeciwnikowi.

W filmie „Doktor Strange w multiwersum obłędu” występują: Benedict Cumberbatch (Psie pazury, Gra tajemnic), Chiwetel Ejiofor (Infinite, Locked Down), Elizabeth Olsen (WandaVision, Avengers: Koniec gry), Benedict Wong (Szkoła zabójców, Bliźniak), Xochitl Gomez (Klub Baby-Sitters, Roped), Sheila Atim (Bruised, The Underground Railroad), Adam Hugill (The Watch, 1917), Michael Stühlbarg (Poważny człowiek, Tamte dni, tamte noce) i Rachel McAdams (O północy w Paryżu, Sherlock Holmes).

GramTV przedstawia:

Reżyserem filmu jest Sam Raimi, a producentem Kevin Feige. Louis D'Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll, Scott Derricksn i Jamie Christopher pełnią funkcję producentów wykonawczych, a Mitch Bell i Richie Palmer są współproducentami. Scenariusz stworzył Michael Waldron, do którego najnowszych dokonań zaliczyć można współautorstwo scenariusza i współprodukcję stworzonego dla Disney+ serialu Loki Marvel Studios.


Tekst opublikowany w wspólnej ramach akcji promocyjnej z Publicis Game Lab.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!