Moving Out 2 z datą premiery. Nadchodzi szalony sequel symulatora przeprowadzek

Mikołaj Ciesielski
2023/06/16 10:55
0
0

Już niedługo gracze PC będą mieli okazję przetestować wersję demonstracyjną.

Dobre wieści dla wszystkich miłośników Moving Out, którzy z niecierpliwością czekają na kontynuację symulatora przeprowadzek. Moving Out 2 zostało zapowiedziane podczas ubiegłorocznych targów gamescom i – jak się okazuje – już niedługo trafi w ręce graczy. Firma Team17 opublikowała bowiem nowy zwiastun wspomnianej produkcji, który ujawnia dokładną datę premiery gry.

Moving Out 2 z datą premiery. Nadchodzi szalony sequel symulatora przeprowadzek

Nowy zwiastun Moving Out 2 zdradzą datę premiery gry. Zapowiedziano też demo

Zgodnie z przekazanymi informacjami, Moving Out 2 zadebiutuje na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch dokładnie 15 sierpnia 2023 roku. To jednak nie koniec wartych uwagi informacji. Wydawca zapowiedział bowiem, że podczas najbliższego Steam Next Fest, które odbędzie się w dniach 19-26 czerwca, użytkownicy komputerów osobistych będą mieli okazję zapoznać się z wersją demonstracyjną.

Załóż uniform Smooth Moves i, pracując jako specjalista ds. aranżacji i relokacji umeblowania w pojedynkę lub nawet z trójką znajomych, pomóż przeprowadzić się mieszkańcom Packmore i innych miejsc! – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że pierwsze Moving Out zadebiutowało w 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Jeśli jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Lubisz Overcooked i Tools Up!? Polubisz Moving Out – recenzja.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!