MotoGP 24 z datą premiery i zwiastunem. Szykuje się udana majówka dla miłośników serii

Patrycja Pietrowska
2024/03/14 15:40
0
0

Pojawiły się oficjalne informacje związane z nadciągającym MotoGP 24.

Pojawiły się dobre informacje dla wszystkich miłośników serii MotoGP. Kolejna odsłona cyklu otrzymała już bowiem datę premiery, a do sieci trafił najnowszy zwiastun. Gra od Milestone zaoferuje między innymi dwie nowe, wyczekiwane funkcje.

MotoGP 24 z datą premiery i zwiastunem. Szykuje się udana majówka dla miłośników serii

Poznaliśmy datę premiery MotoGP 24. Gra trafi w ręce graczy na majówkę

W sieci pojawił się najnowszy zwiastun zapowiadający nadchodzące MotoGP 24. Produkcja zadebiutuje na rynku już 2 maja 2024 roku i trafi na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Kolejna odsłona serii zawierać będzie wszystkich zawodników i tory z sezonu 2024 w kategoriach MotoGP, Moto2, Moto3 i MotoE.
Cieszymy się, że możemy ogłosić nadchodzącą premierę MotoGP24. Jako dyrektorka generalna nie mogłabym być bardziej dumna z tego, co osiągnęliśmy w tej nowej części, która po raz pierwszy w historii marki zawierać będzie Riders Market, jedną z najbardziej wyczekiwanych przez naszą społeczność funkcji. Cały zespół włożył mnóstwo serca i umysłu, aby zapewnić fanom na całym świecie jak najlepsze wrażenia. Serdeczne podziękowania kieruję do Dorna Sports za to, że stale towarzyszy nam w tej podróży. – przekazuje CEO Milestone, Luisa Bixio.
MotoGP 24 wprowadzi do serii dwie nowe funkcje – Riders Market oraz Race Direction. Mają one zapewnić bardziej dynamiczny tryb kariery i na przykład w przypadku Race Direction ryzykowna jazda będzie miała większe konsekwencje dla rywalizacji z innymi zawodnikami. Milestone zadbało również o nowy system „adaptacyjnej trudności”, który dostosuje poziom trudności przeciwników na podstawie naszych wyników.
Ulepszeń doczeka się również sztuczna inteligencja. Nowicjusze na torach – chcąc się wykazać – mają być bardziej agresywni, natomiast mistrzowie świata będą cechowali się większą kontrolą nad emocjami. Udoskonalono także fizykę, dzięki nowemu elektronicznemu systemowi dostrojenia. Nowości doczeka się także sieciowa rozgrywka w MotoGP 24, bowiem gra oferuje nowy tryb wieloosobowy LiveGP Championship. W wersjach gry na konsole PlayStation, Xbox oraz na PC pojawi się lokalny tryb podzielonego ekranu dla 2 graczy.
Na koniec przypominamy raz jeszcze, że MotoGP 24 zadebiutuje 2 maja 2024 roku. Zainteresowani mogą zapoznać się z najnowszym zwiastunem udostępnionym przez Milestone, który znajduje się na dole wiadomości.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!