Microsoft zastrzega nazwę Ender Dragon. Nowy spin-off Minecrafta?

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/18 10:30
0
0

Microsoft zgłosił wniosek o rejestrację znaku towarowego Ender Dragon, a fani zaczęli oczywiście spekulować.

Jak podaje serwis Games Radar, kilka dni temu Microsoft zgłosił wniosek o zarejestrowanie znaku towarowego Ender Dragon m.in. dla gier komputerowych. I choć samo to zgłoszenie nie ujawniło żadnych innych szczegółów, gracze zaczęli spekulować, czy projekt rzeczywiście jest bezpośrednio związany z grą Minecraft.

Microsoft zastrzega nazwę Ender Dragon. Nowy spin-off Minecrafta?

Microsoft szykuje coś nowego związanego z Ender Dragonem z Minecrafta?

Zapewne większość z Was doskonale wie, że w produkcji Mojang Studios wspomniany Ender Dragon to ostatni boss i zarazem jeden z najbardziej charakterystycznych elementów tej gry.

GramTV przedstawia:

Niektórzy uważają, że gigant z Redmond może szykować jakiś spin-off gry Minecraft związany ze smokiem. Wśród możliwości znajduje się także rozszerzenie-aktualizacja, które skupiłoby się na Ender Dragonie. Użytkownicy forum Reddit twierdzą również, że znak może dotyczyć Minecraft: Legends i być może Ender Dragon jest tam ważnym elementem.

Oczywiście, warto zachować ostrożność przy tego typu plotkach; zgłoszenia znaków towarowych wcale nie muszą skutkować stworzeniem nowego produktu czy też usługi. Microsoft mógł po prostu złożyć takowy wniosek w celu ochrony praw do nazwy.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!