Microsoft rozwiązał problemy z grami spowodowane przez nową wersję Windowsa

Maria Wawrzyniak
2022/12/02 11:30
0
0

Wersja 22H2 powodowała spadki wydajności w grach. Microsoft udostępnił łatkę, która rozwiązała problemy w przypadku kart graficznych NVIDIA.

W połowie ubiegłego miesiąca informowaliśmy Was o tym, że najnowsza aktualizacja systemu operacyjnego Windows 11 powoduje problemy z wydajnością w grach. Teraz natomiast, jak podaje serwis The Verge, przedstawiciele amerykańskiej korporacji Microsoft udostępnili łatkę o nazwie KB5020044, którą mogą ściągnąć użytkownicy pobierający poprawki o statusie preview – według firmy po jej zainstalowaniu spadki wydajności sprzętu powinny zniknąć w przypadku posiadaczy kart graficznych NVIDIA.

Microsoft rozwiązał problemy z grami spowodowane przez nową wersję Windowsa

Microsoft eliminuje problemy z wydajnością w grach w przypadku systemu operacyjnego Windows 11

Tak naprawdę temat gorszego działania gier pojawił się już we wrześniu. W wyniku włączania się opcji debugowania gry stawały się wręcz niegrywalne u części użytkowników. Dopiero w listopadzie Microsoft zidentyfikował, kto zmagał się z problemami. Z tego względu zaczęto blokować instalację aktualizacji 22H2, jeżeli wgrane poprzednio programy nie były kompatybilne z systemem operacyjnym Windows.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0



Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!