Microsoft mógł stworzyć Star Wars: KOTOR Remake. Firma rzekomo odrzuciła ofertę

Mikołaj Ciesielski
2022/05/25 08:00
0
0

Według nieoficjalnych informacji gigant z Redmond nie był zainteresowany odświeżeniem Star Wars: Knights of the Old Republic.

Microsoft mógł stworzyć Star Wars: KOTOR Remake. Firma rzekomo odrzuciła ofertę

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że Spider-Man mógł być marką Xboksa, ale Microsoft wolał skupić się na rozwijaniu własnych IP. Tymczasem w sieci pojawiły się kolejne interesujące informacje dotyczące amerykańskiej firmy oraz gry na popularnej licencji. Okazuje się bowiem, że gigant z Redmond miał rzekomo otrzymać propozycję stworzenia Star Wars: KOTOR Remake, ale oferta została odrzucona.

Autorem powyższych rewelacji jest MrMattyPlays – twórca materiałów wideo, który od dłuższego czasu dzieli się różnego rodzaju informacjami i ciekawostkami związanymi z marką Xbox. YouTuber podkreśla, że wspomnianą informację otrzymał od sprawdzonych w przeszłości źródeł. Co ciekawe, MrMattyPlays zdradza, że Microsoft miał odrzucić ofertę całkiem niedawno, ale dokładny terminy rozmów nie są mu znane.

Oczywiście powyższe doniesienia nie doczekały się komentarza ze strony Microsoftu, dlatego jak zawsze w takich przypadkach radzimy podchodzić do przedstawionych informacji z dystansem.

Na koniec przypomnijmy, że Star Wars: KOTOR Remake zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 5. Sony zadbało jednak jedynie o czasową ekskluzywność, dlatego możemy spodziewać się, że tytuł z czasem pojawi się również na Xbox Series X/S. Na ten moment nie znamy jednak nawet przybliżonej daty premiery gry.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!